Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
06 вересня 2017 року
Сьогодні, перебувачи на території Радошинської сільської ради, голова райдержадміністрації Віктор Козак разом з сільським головою Дмитром Ковганом завітали у місцеву загальноосвітню школу. Візит доволі важливий та актуальний, адже
мова йшла про реалізацію інвестийного проекту під назвою "Реконструкція частини приміщення ЗОШ І-ІІІ ст. с. Радошин під дошкільний навчальний заклад". Справа в тому, що на сьогоднішній день ця сільська громада гостро відчуває потребу у відкритті ДНЗ, а приміщеня школи дозволяє його частину переобладнати під різновікову групу та створити усі необхідні  умови для організації виховного та навчального процесу дітей дошкільного віку. 
В кабінеті директора школи Михайла Щесюка спільно з представником підрядної 
будівельної організації посадовці обговорили та детально вивчили проекту документацію, проаналізовали проведення усіх  видів робіт, їх характер та черговість. А далі  уже
безпосередньо оглядаючи приміщення школи, яке підлягає під реконструкцію, та пришкільну територію  були напрацьовані конкретні наміри ремонтно - будівельних робіт. Усе до дрібниць вдалось прорахувати  та проаналізувати, адже головним результатом мають бути роботи високої якості, доволі сучасного характеру, важливим є і той фактор, що в цьому  приміщенні будуть виховуватись та навчатись найменші жителі Радошинської громади,  а для них, звісно, усе має бути  практично, зручно та безпечно. 
Підводячи підсумок зустрічі  було домовлено про часові рамки реалізації цього інвестпроекту.
В ході цієї робочої зустрічі  керіник місцевої школи також  ділився своїми планами  щодо ефективного використання окремих шкільних кімнат, які теж заслуговують на увагу та їх реалізацію в майбутньому.
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація