Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Допомога учасникам АТО та членам їх сімей

Допомога учасникам АТО та членам їх сімей

Станом на 04.01.2018 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 410 учасників бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 10 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і 15 осіб, яким надано статус «Член сім'ї загиблого».       
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
Станом на 04.01.2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення на проходження санаторно-курортного лікування перебуває 1 інвалід війни та 29 учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції. У 2017 році управлінню соціального захисту населення виділено кошти на закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для постраждалих учасників антитерористичної операції, а саме для учасників бойових дій - 189,0 тис.грн. на 30 путівок, для інвалідів війни - 17,4 тис.грн. на 4 путівки. За минулий рік оздоровлено в санаторно-курортних закладах 34 особи.
Програмою соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженою рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 23 лютого 2016 року № 38  з 01 січня 2017 року щомісячно виплачується грошова допомога 1 сім’ї загиблого під час проведення антитерористичної операції в сумі 200,00 грн.
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 22.04.2016 року № 4 «Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки» затверджено Порядок використання коштів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які призвані Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу за контрактом. В районі є особи, які зараховані на військову службу за контрактом. Грошова допомога надається одноразово особам, які призвані на військову службу за контрактом., або членам їх сімей (дружина, батько, мати) в розмірі 5000 грн. У  2017 році виплачено 14 особам  на суму 70,0 тис. грн..  
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 179 „Про   затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників анти терористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)” учасники антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) мають можливість отримати професійну адаптацію, а саме навчатись, пройти перепідготовку та підвищити кваліфікацію в розрізі спеціальностей. З 24.10.2017 проходять навчання 3 учасники антитерористичної операції по спеціальності – перепідготовка водіїв транспортних засобів в Ковельській технічній школі Товариства сприяння обороні  України.
У 2017 році передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов. За рахунок зазначеної субвенції надано грошову компенсацію для придбання житла члену сім’ї загиблого ветерана війни в АТО в сумі 723460,00 грн.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація