Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Інформаційна довідка по питаннях демобілізованих
Інформаційна довідка по питаннях демобілізованих        
Станом на 31.08.2018 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 431 учасник бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 12 осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції і 12 осіб, яким надано статус «Член сім'ї загиблого».
Членам сімей загиблих, учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  забезпечено виплату разової грошової допомоги до 5 травня, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
Крім того з обласного бюджету  членам сімей загиблих щомісячно проводиться відшкодування пільги по електроенергії (50%) в межах норм споживання.
Обласною Регіональною цільовою програмою соціального захисту населення на 2015-2018 роки, (зі змінами) проводиться виплата компенсації на пільговий проїзд  двічі на рік  по 500,00 грн. 11 особам з інвалідністю внаслідок війни (учасники АТО) та 12 членам сімей загиблих учасників АТО.
Станом на 31.08.2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення на проходження санаторно-курортного лікування перебуває 51 учасник бойових дій з числа учасників антитерористичної операції та 2 особи - члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни.
На 2018 рік управлінню соціального захисту населення виділено кошти на закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для постраждалих учасників антитерористичної операції та  учасників Революції Гідності, а саме для учасників бойових дій та  учасників Революції Гідності - 90,1 тис.грн. на 10 путівок, для осіб з інвалідністю внаслідок війни - 6,8 тис.грн. на 1 путівку. Станом на 31.08.2018 року направлено на оздоровлення 5 учасників бойових дій та 1 особу з інвалідністю внаслідок війни.
Відповідно до обласної Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018 рік передбачено кошти на безкоштовний відпочинок терміном на 7 днів у санаторії „Лісова пісня” та „Пролісок”. В цьому році 10 осіб виявили бажання отримати безкоштовний відпочинок (заяви надіслані на департамент).
На забезпечення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності виділено кошти в сумі 24,5 тис.грн. ( на 3 путівки), на виплату грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад   в сумі 0,9 тис.грн. Прийнято 3 заяви від учасників антитерористичної операції, які виявили бажання пройти курс психологічної реабілітації. На даний час вже направлено 1 учасника бойових дій на проходження курсу реабілітації.
За напрямком соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції  виділено кошти в сумі 6,0 тис.грн. Направлено на навчання для отримання спеціальності, а саме «Водій автотранспортних засобів», 1  учасника бойових дій.
Програмою соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженою рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 25 січня 2018 року № 24  з 01 січня 2018 року щомісячно виплачується грошова допомога 1 сім’ї загиблого під час проведення антитерористичної операції в сумі 200,00 грн.
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 22.04.2016 року № 4 «Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки» затверджено Порядок використання коштів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які призвані Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу за контрактом. В районі є особи, які зараховані на військову службу за контрактом. Грошова допомога надається одноразово особам, які призвані на військову службу за контрактом, або членам їх сімей (дружина, батько, мати) в розмірі 5000 грн. В цьому році з районного бюджету виділено кошти та виплачено 4 особам  на суму 20,0 тис. грн.   
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація