Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
«Успішна громада»: у Поворську презентували пілотний проект обласного центру зайнятості
«Успішна громада»: у Поворську презентували пілотний проект обласного центру зайнятості
Сьогодні, 30 січня 2019 року на базі Поворської ОТГ, відбулася презентація  пілотного проекту Волинського обласного центру зайнятості «Успішна громада», у рамках якого готуватимуть професійні кадри для роботи в об’єднаних територіальних громадах.
Захід проходив у музичній школі с. Поворськ за участі представників місцевої і районної влади - голови районної ради Андрія Броїла, начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяни Матяшук, Поворського сільського голови Сергія Семенюка, а презентувати проект завітали директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак.
Його зміст для учасників заходу окреслили очільники служб зайнятості.
-    Наша мета - допомогти  громаді стати справді успішною, використовуючи всі інструменти, доступні службі зайнятості, а відтак - задовольнити потреби людей у роботі, а роботодавців - у професійних кадрах. - мовив  Роман Романюк. Ігор Приймак, своєю чергою, більш детально зупинився на конкретних пунктах пілотного проекту і висловив надію, що він стане успішним.
Усі посадовці зійшлися на тому, що на сучасному етапі налагоджена конструктивна співпраця між центром зайнятості, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Ковельщини. Озвучені керівництвом центру зайнятості наміри подальшої роботи, у рамках якої передбачено організацію і проведення робочих зустрічей, «круглих столів», ярмарків вакансій, тренінгів, семінарів, профконсультацій тощо на базі ОТГ - ще одне цьому підтвердження. Також, варто зауважити, що вищезгадані заходи будуть підлаштовані під потреби кожної конкретної громади. Відтак, найближчим часом розпочнеться реалізація концепції у межах Поворської громади, тож її голова - Сергій Семенюк висловив надію, що така ініціатива принесе лише користь для місцевих жителів і створить ще більше умов для  розвитку для громади.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністраці

   
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація