Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Інформаційна довідка по питаннях демобілізованих
Інформаційна довідка по питаннях демобілізованих      
 
Станом на 01.03.2019 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 453 учасники бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 12 осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції і 13 осіб, яким надано статус «Член сім'ї загиблого».
Членам сімей загиблих, учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  у 2018 році забезпечено виплату разової грошової допомоги до 5 травня, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
Обласною Регіональною цільовою програмою соціального захисту населення на 2015-2018 роки, (зі змінами) у минулому році 11 особам з інвалідністю внаслідок війни (учасникам АТО) та 12 членам сімей загиблих учасників АТО проведено виплату компенсації на пільговий проїзд  двічі на рік  по 500,00 грн.  В цьому році така виплата ще не здійснювалась.
Станом на 01.03.2019 року на обліку в управлінні соціального захисту населення на проходження санаторно-курортного лікування перебуває 39 учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, 2 учасники Революції Гідності та 2 особи - члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни.
На 2018 рік управлінню соціального захисту населення виділено кошти на закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для постраждалих учасників антитерористичної операції та  учасників Революції Гідності, а саме для учасників бойових дій та  учасників Революції Гідності - 90,1 тис.грн. на 11 путівок, для осіб з інвалідністю внаслідок війни - 6,8 тис.грн. на 1 путівку. Оздоровлено  11 учасників бойових дій та 1 особу з інвалідністю внаслідок війни.
Обласною Регіональною програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у 2018 році передбачено кошти на безкоштовний відпочинок терміном на 7 днів у санаторії „Лісова пісня” та „Пролісок”. В минулому році 10 осіб виявили бажання отримати безкоштовний відпочинок (заяви надіслані на департамент).
На забезпечення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності на 2018 рік було виділено кошти в сумі 24,5 тис.грн. ( на 3 путівки), на виплату грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад   в сумі 0,9 тис.грн. Пройшли курс психологічної реабілітації у 2018 році 3 учасники бойових дій та 2 особам виплачено грошову компенсацію вартості проїзду.
На 2019 рік на психологічну реабілітацію передбачено кошти 23,5 тис.грн., а на виплату грошової компенсації вартості проїзду 0,4 тис.грн.
За напрямком соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції  у 2018 році використано кошти в сумі 5,0 тис.грн. на навчання 1  учасника бойових дій по спеціальності, а саме «Водій автотранспортних засобів». На цей рік передбачено кошти в сумі  24,2 тис.грн. На даний час вже направлено на навчання 3 учасника бойових дій.
Програмою соціального захисту населення Ковельського району на 2019-2022 роки  та розпорядження голови райдержадміністрації від 22 січня 2019 року № 11 з 01 січня 2019 року щомісячно виплачується грошова допомога 1 сім’ї загиблого під час проведення антитерористичної операції в сумі 300,00 грн.
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 22.04.2016 року № 4 «Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки» затверджено Порядок використання коштів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які призвані Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу за контрактом. У 2018 році 6 особам, які зараховані на військову службу за контрактом з районного бюджету виділено кошти та виплачено на суму 30,0 тис. грн. В цьому році ще 2 особам, які зараховані на військову службу за контрактом, буде виплачено по 5,0 тис.грн з районного бюджету. 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація