Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Виплата державної соціальної допомоги учасникам бойових дій
Виплата державної соціальної допомоги учасникам бойових дій…
 
З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з представниками селищних та сільських рад,  соціальними працівниками територіального центру постійно проводиться відвідування цих сімей.  
Станом на 15.05.2015 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 29 учасників бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 4 (чотири) інваліди війни, які брали участь в антитерористичній операції і 8 осіб, яким надано статус „Член сім'ї загиблого”.        
Всім ветеранам війни, в т. ч. і учасникам бойових дій, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  до Дня Перемоги проведено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено  в розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України  від 31 березня 2015 року № 147 „Деякі питання виплати у 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”.
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу.
Відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 16 лютого 2015 року № 43  з 01 січня 2015 року щомісячно виплачується грошова допомога 5 (п’яти) сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції по 200,00 грн. У 2015 році з районного бюджету надано матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем 55 сім’ям демобілізованих і мобілізованих на суму 32,0 тис.грн.

Начальник управлінні соціального
захисту населення райдержадміністрації                                     О.Давидович
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація