Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Виплата державної соціальної допомоги учасникам бойових дій…
Виплата державної соціальної допомоги учасникам бойових дій
 
З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з представниками селищних та сільських рад, працівниками територіального центру  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться відвідування цих сімей.  
Станом на 19.08.2015 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 98 учасників бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 6 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і 8 осіб, яким надано статус «Член сім'ї загиблого».        
Членам сімей загиблих та учасникам бойових дій, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  забезпечено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.  
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
На черзі для проходження  санаторно-курортного лікування на даний час перебуває 3 інваліди війни,  8 учасників бойових дій і  1 особа, яка має статус «Член сім'ї загиблого».  В цьому році 1 інвалід війни вже отримав путівку в санаторій «Батьківщина» м. Трускавець.
Відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 16 лютого 2015 року № 43  з 01 січня 2015 року щомісячно виплачується грошова допомога 5 (п’яти) сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції по 200,00 грн. У 2015 році з районного бюджету надано матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових   проблем   99 сім’ям мобілізованих і демобілізованих на суму 57,0 тис.грн.
Одночасно інформуємо, що в районі діє Програма підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, яка затверджена рішенням районної ради від 10 липня 2015 року № 46/27. Метою Програми є забезпечення підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також соціально-правової, трудової та медичної реабілітації.
На виконання листа голови Волинської обласної державної адміністрації від 26.06.2015 року № 4043/44/2-15 працівниками управління соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури та  спільно з представником будівельної організації було проведено обстеження житлово-побутових умов сімей військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції. По двом сім'ям визначено види та орієнтовна вартість необхідних ремонтно-будівельних робіт для підготовки звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів для проведення цих ремонтних робіт у будинках сімей загиблих військовослужбовців.
Працівниками управління соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації постійно проводиться моніторинг ситуації щодо дотримання керівниками та власниками підприємств, установ та організацій визначеної законодавством норми про поновлення  демобілізованих військовослужбовців на тих робочих місцях, які вони займали до призову. Щотижнево опрацьовуються списки демобілізованих осіб із зазначенням дати мобілізації та демобілізації. Станом на 19.08.2015 року  кількість демобілізованих по Ковельському району становить 207 осіб, з них непрацюючі – 154 особи, поновлено на попередньому робочому місці – 49 осіб, звільнено з попереднього місця роботи – 4 особи (за власним бажанням -1, за згодою сторін -3).

Начальник  управління соціального
захисту населення райдержадміністрації                                                       О.Давидович
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація