Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Допомога учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей…
Допомога учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей

З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з представниками селищних та сільських рад,  соціальними працівниками територіального центру постійно проводиться відвідування цих сімей.  
Станом на 22 жовтня в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 139 учасників бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 7 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і 8 осіб, яким надано статус „член сім'ї загиблого”.        
Членам сімей загиблих та учасникам бойових дій, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  забезпечено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.  
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Компенсація на тверде паливо та скраплений газ за червень – липень для учасників АТО профінансована.
На черзі для проходження  санаторно-курортного лікування на даний час перебуває 2 інваліди війни,  14 учасників бойових дій і  3 особи, яка має статус „Член сім'ї загиблого”.  В цьому році вже отримали путівки 3 інваліди війни та 6 учасників бойових дій .
Відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 16 лютого 2015 року № 43  з 01 січня 2015 року щомісячно виплачується грошова допомога 5 (п’яти) сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції.  У 2015 році з районного бюджету надано матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем 121 сім’ї демобілізованих і мобілізованих на суму 61,8 тис.грн. З нагоди відзначення Дня захисника України відповідно до розпорядження  голови райдержадміністрації від 08.10.2015 року № 325 виділено кошти для виплати одноразової грошової матеріальної допомоги інвалідам війни – учасникам антитерористичної операції  по 150,00 грн.
Одночасно інформуємо, що в районі діє Програма підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, яка затверджена рішенням районної ради від 10 липня 2015 року № 46/27. Метою Програми є забезпечення підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також соціально-правової, трудової та медичної реабілітації.

Управління соціального захисту
 населення райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація