Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Безкоштовна психологічна реабілітація для учасників антитерористичної операції
Безкоштовна психологічна реабілітація для учасників антитерористичної операції

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 221  „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”, виконавцем якої є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції управління соціального захисту населення повідомляє наступне.   
Учасники антитерористичної операції мають можливість безкоштовного проходження курсу психологічної реабілітації в реабілітаційній установі ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», яка гостинно запрошує на відпочинок і оздоровлення в їхньому закладі, який є справжнім райським куточком природи.
«Санаторій «Новомосковський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» одним з перших на Україні  не тільки відкрив відділення для відновлювального лікування учасників АТО, але вже на протязі майже року на безоплатній основі провів лікування понад 70 поранених, які направлялися до нас з військових шпиталів та обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечнікова. На даний час нами накопичено досвід щодо надання санаторно-курортних послуг нужденним бійцям, в т.ч. психоемоційного розвантаження, відновлення фізичного здоров'я.
Санаторієм надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами (у функції яких входить психологічна просвіта та консультування, діагностика, тренінги, моделювання поведінки тощо), ще й відвідування історичних пам'яток Дніпропетровщини – Новомосковського історико-краєзнавчого музею, величних Свято-Троїцького кафедрального собору та Самарського Пустинно-Миколаївського чоловічого монастиря, що надають можливість знайти духовного наставника, проводяться спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів, включаючи концерти, кіно, бібліотека, wi-fi зона тощо, в залежності від індивідуальних побажань учасника антитерористичної операції.
Зазначений комплекс заходів зумовлений особливостями розташування  ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» та унікальним природним розташуванням. Заклад розташований у екологічно чистій зоні  курорту с. Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області в самому центрі реліктового соснового лісу на березі р. Самара. Насичене фітонцидами повітря сприяє зміцненню нервової системи, ріка Самара з мальовничими берегами є прекрасним місцем для релаксації та усамітнення.
На території закладу розташований культурно-діловий комплекс «Козацька слобода». Працює Центр дозвілля, представлений кінозалом, конференц-залом, бібліотекою, танцювальним майданчиком, кафе, більярдною, кімнатою для настільного тенісу, шашково-шахматним клубом «Біла ладдя».
Також ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» без додаткових витрат з боку учасника антитерористичної операції, надасть послуги з фізичного відновлення, що включає лікувальну гімнастику, голкорефлексотерапію, прийом лікувальної мінеральної води «Новомосковська» тощо.
Переваги санаторія:
 оздоровниця розміщена в 45 км  від обласного центру м. Дніпропетровська;
 наявність бювету з мінеральною водою;
 джерела мінеральних вод для внутрішнього та зовнішнього застосування;
 спеціалізація санаторію охоплює практично всі основні профілі;
 дієтичне харчування по лікувальним раціонам з урахуванням смаку та стану здоров’я відпочиваючих;
  автономне теплопостачання, яке дозволяє дотримувати тепловий режим згідно з нормами СЕС;
  доброзичливий і професійний персонал.
Для проходження санаторно-курортного оздоровлення  та отримання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції потрібно звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Управління соціального захисту
 населення райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація