Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Допомога учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей…
Допомога учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей
 
З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з представниками селищних та сільських рад, працівниками територіального центру  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться відвідування цих сімей.  
Станом на 05.05.2016 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 273 учасники бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 7 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і 8 осіб, яким надано статус „Член сім'ї загиблого”.        
Членам сімей загиблих та учасникам бойових дій, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  забезпечено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.  
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
На черзі для проходження  санаторно-курортного лікування на даний час перебуває 3 інваліди війни,  27 учасників бойових дій і  2 особи, яка має статус „Член сім'ї загиблого”.  Отримали путівки в цьому році 5 учасників бойових дій (АТО) та 1 особа, яка має статус „Член сім'ї загиблого”.
У 2015 році забезпечено путівками 3 інваліди війни, 21 учасник бойових дій та 1 особі, яка має статус „Член сім'ї загиблого”, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 221  „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”, виконавцем якої є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції управлінням соціального захисту населення видано 14 направлень для учасників антитерористичної операції для проходження курсу психологічної реабілітації в реабілітаційних установах,
Відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 23 лютого 2016 року № 38  з 01 січня 2016 року щомісячно виплачується грошова допомога 3 сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції по 200,00 грн. У 2015 році з районного бюджету надано матеріальну допомогу на вирішення   соціально-побутових   проблем   99 сім’ям мобілізованих і демобілізованих на суму 57,0 тис.грн.
Одночасно інформуємо, що в районі діє Програма підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік, яка затверджена рішенням районної ради від 10 липня 2015 року № 46/27. Метою Програми є забезпечення підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також соціально-правової, трудової та медичної реабілітації.
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 22.04.2016 року № 4 „Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки” затверджено Порядок використання коштів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які призвані Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу за контрактом. В районі є особи, які зараховані на військову службу за контрактом. Грошова допомога надається одноразово особам, які призвані на військову службу за контрактом., або членам їх сімей (дружина, батько, мати) в розмірі 5000 грн. В цьому місяці підписано розпорядження на виплату даного виду допомоги 6 особам на суму 30,0 тис.грн.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація