Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Допомога учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей…
Допомога учасникам АТО та членам їх сімей
 
З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з представниками селищних та сільських рад, працівниками територіального центру  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться відвідування цих сімей.  
 
Станом на 26.08.2016 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 341 учасник бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 7 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і 11 осіб, яким надано статус „Член сім'ї загиблого”.        
 
Членам сімей загиблих, учасникам бойових дій та інвалідам війни, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  забезпечено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.  
 
Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
 
На черзі для проходження  санаторно-курортного лікування на даний час перебуває 3 інваліди війни,  35 учасників бойових дій і 1 особа, яка має статус „Член сім'ї загиблого”.  Отримали путівки в цьому році 9 учасників бойових дій (АТО), 2 інваліди війни (АТО) та 2 особи, які мають статус „Член сім'ї загиблого”.
 
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 221  „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”, виконавцем якої є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції управлінням соціального захисту населення видано 8 направлень для учасників антитерористичної операції для проходження курсу психологічної реабілітації в реабілітаційних установах.
 
Відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 23 лютого 2016 року № 38  з 01 січня 2016 року щомісячно виплачується грошова допомога 3 сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції по 200,00 грн. У 2016 році з районного бюджету надано матеріальну допомогу на вирішення   соціально-побутових   проблем 29 сім’ям мобілізованих і демобілізованих на суму 17,9 тис.грн.
 
Одночасно інформуємо, що в районі діє Програма підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік, яка затверджена рішенням районної ради від 18 січня 2016 року №10.
Метою Програми є забезпечення підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також соціально-правової, трудової та медичної реабілітації.
 
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 22.04.2016 року № 4 „Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки” затверджено Порядок використання коштів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які призвані Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу за контрактом.
Грошова допомога надається одноразово особам, які призвані на військову службу за контрактом., або членам їх сімей (дружина, батько, мати) в розмірі 5000 грн. Виплачено 9 особам на суму 45,0 тис.грн і в серпні місяці згідно розпорядження голови райдержадміністрації дану допомогу отримають 3 особи на суму 15,0 тис.грн.

Управління соціального захисту
райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація