Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Допомога учасникам АТО та членам їх сімей
Допомога учасникам АТО та членам їх сімей
                        
   З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з представниками селищних та сільських рад, працівниками територіального центру  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться відвідування цих сімей.  
      Станом на 18.10.2016 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги зареєстровано 351 учасник бойових дій, яким статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни, 9 інвалідів війни, які брали участь в антитерористичній операції і 11 осіб, яким надано статус „Член сім'ї загиблого”.        
    Членам сімей загиблих, учасникам бойових дій та інвалідам війни, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни  забезпечено виплату разової грошової допомоги, нарахування якої проведено  в розмірах визначених Кабінетом Міністрів України.  
       Згідно  Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" інваліди війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни користуються знижкою плати за житлово-комунальні  послуги в межах  норм споживання передбачених  чинним  законодавством (щомісячно) та пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, мають право на безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
        На черзі для проходження  санаторно-курортного лікування на даний час перебуває 3 інваліди війни,  33 учасники бойових дій і 1 особа, яка має статус „Член сім'ї загиблого”.  Отримали путівки в цьому році 12 учасників бойових дій (АТО), 3 інваліди війни (АТО) та 2 особи, які мають статус „Член сім'ї загиблого”, яким такий статус встановлений у зв’язку з участю в антитерористичній операції  на сході країни.
       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 221  „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”, виконавцем якої є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції управлінням соціального захисту населення видано 9 направлень для учасників антитерористичної операції для проходження курсу психологічної реабілітації в реабілітаційних установах.
Відповідно до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 листопада 2014 року № 39/14 та розпорядження голови райдержадміністрації від 23 лютого 2016 року № 38  з 01 січня 2016 року щомісячно виплачується грошова допомога 3 сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції по 200,00 грн. З нагоди відзначення Дня захисника України відповідно до розпорядження від 07.10.2016 року №306 голови райдержадміністрації виділено кошти для виплати одноразової грошової матеріальної допомоги інвалідам війни - учасникам антитерористичної операції по 150,00 грн. У 2016 році з районного бюджету надано матеріальну допомогу на вирішення   соціально-побутових   проблем 32 сім’ям мобілізованих і демобілізованих на суму 18,8 тис.грн.
     Одночасно інформуємо, що в районі діє Програма підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік, яка затверджена рішенням районної ради від 18 січня 2016 року №10. Метою Програми є забезпечення підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також соціально-правової, трудової та медичної реабілітації.
      Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 22.04.2016 року № 4 „Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення Ковельського району на 2015-2018 роки” затверджено Порядок використання коштів для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які призвані Ковельським об’єднаним міським військовим комісаріатом на військову службу за контрактом. В районі є особи, які зараховані на військову службу за контрактом. Грошова допомога надається одноразово особам, які призвані на військову службу за контрактом., або членам їх сімей (дружина, батько, мати) в розмірі 5000 грн. Виплачено 12 особам на суму 60,0 тис.грн і в цьому місяці згідно розпорядження голови райдержадміністрації дану допомогу отримають 7 осіб на суму 35,0 тис.грн.

Управління соціального захисту
населення райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація