Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 вересня 2017 року
Відеоселекторна нарада

11 вересня голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський  взяли участь у відеоселекторній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.  На оперативній нараді були обговорені питання: про підсумки виконання місцевих бюджетів області станом на 01 вересня 2017 року та завдання з наповнення бюджету у вересні поточного року; про підсумки виконання на території області державного бюджету станом на 01 вересня 2017 року та завдання з його наповнення у вересні поточного року; про стан казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів у серпні  2017 року; про підсумок літньої оздоровчої кампанії в області.
Як доповів директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк, до загального фонду місцевих бюджетів області за 8 місяців поточного року надійшло майже 2,2 млрд грн власних доходів, або 108,3 % до запланованого. На 112 % забезпечено виконання  обласного бюджету, понад план надійшло 38,4 млн грн. З початку року обсяг фінансового ресурсу, отриманого від перевиконання місцевих бюджетів понад 105 %, склав майже 420 млн грн, в тому числі обласного бюджету – 54 млн грн. Доходи місцевих бюджетів області у звітному періоді до відповідного періоду минулого року зросли на 33,7 % або 542,1 мільйона гривень. Своєю чергою, перший заступник начальника головного управління ДФС в області Віталій Чуй повідомив, що за вісім місяців 2017 року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрано майже 3,6 млрд грн платежів і це на 700 млн або на 24 % перевищує минулорічний показник.
Під час оперативної наради начальник управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна доповіла про підсумок літньої оздоровчої кампанії в області. Посадовець зазначила, що на Волині завершилась літня оздоровча кампанія, що охопила 33 тис. 076 дітей віком від 7-17 років, із яких 4 тис. 629 дітей оздоровилися, а 28 тис. 447 осіб – відпочили. У першочерговому порядку оздоровлювалися діти, які потребують особливої соціальної уваги га підтримки. Так, цьогоріч відпочило 842 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування та 889 дітей-інвалідів, 929 дітей із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Понад 6 тис. дітей із багатодітних сімей та понад 4 тис. із малозабезпечених. Також Людмила Плахотна повідомила, що на особливому контролі перебувало оздоровлення та відпочинок дітей, батьки яких загинули, або беруть участь в антитерористичній операції. Упродовж червня цього року працювало 198 мовних таборів, де 6 тисяч 54 учні мали змогу вдосконалити свою іноземну мову, – зазначила Людмила Володимирівна. Найбільше таких таборів працювало у Ковельському, Луцькому, Горохівському, Камінь-Каширському, Локачинському районах та у місті Луцьку. Також активно реалізовувались й альтернативні види відпочинку – екскурсії, туристичні походи, гурткова робота.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація