Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 вересня 2017 року
Ярмарок вакансій – крок до успішного працевлаштування

З метою укомплектування вільних робочих місць та надання соціальних послуг незайнятому населенню 11 вересня 2017 року було організовано ярмарок вакансій в Ковельському міськрайонному  центрі зайнятості.
У рамках цього заходу роботодавці району ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності своїх підприємств, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.
Під час ярмарку ФОП Ліпич Наталія Ростиславівна (мережа магазинів «Наша Ряба»), ФОП Чирук Ріта Миколаївна (магазин «Оптові ціни» та магазин  «Золотоволоска») та ФОП Домарецький Володимир Леонідович (магазин «Квартал») презентували вакансії продавців продовольчих товарів.
В ході проведення заходу було створено всі умови для зручної співбесіди роботодавців та шукачів роботи. Відбулося особисте спілкування роботодавців з потенційними кандидатами на робочі місця, що сприяло ефективному підбору кадрів.
Багатьох відвідувачів зацікавила надана інформація. Тому будемо сподіватися, що проведення таких заходів допоможе людям знайти достойну роботу з гідною заробітною платою, а роботодавцям – забезпечити себе кваліфікованими кадрами.

Ковельський міськрайонний
центр зайнятості
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація