Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
13 вересня 2017 року
Впевнене майбутнє – легальна зайнятість

Питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори.
З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості систематично проводяться інформаційні семінари на тему: «Легальна зайнятість», де учасники  обговорюють питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці. Черговий такий семінар відбувся 13 вересня. До заходу також долучилися фахівці Ковельського об’єднаного управління пенсійного фонду.
Фахівець з профорієнтації наголосив, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини.
«Так, погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності» – наголосила Світлана Киричук –фахівець Ковельського об’єднаного управління пенсійного фонду.
Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», а кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.

Ковельський міськрайонний
центрі зайнятості
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація