Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 вересня 2017 року
Увага! Восени 2017 року розпочинається призов на строкову службу

Відповідно до Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу”, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, розпорядження голови райдержадміністрації від 22.08.2017 №422 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території області у жовтні-листопаді 2017 року», розпорядження голови райдержадміністрації від 30 серпня 2017 року №272  у жовтні-листопаді 2017 року проводяться заходи по медичному обстеженню та призову громадян на строкову військову службу.
Явці на призовну дільницю Ковельського об’єднаного міського військового  комісаріату для проходження медичного обстеження  підлягають усі громадяни, яким виповнилося та в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповниться 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
З метою проведення медичної та призовної комісій громадянам, яким надійшла повістка Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського 14, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни призовного віку, які не отримали особистих повісток для медичного обстеження та призову на строкову військову службу, зобов`язані прибути в Ковельський ОМВК у семиденний термін з дня оголошення призову маючи при собі документи, які засвідчують особу.
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Ковельського району, зобов`язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з`явитись у Ковельський ОМВК для проходження призовної комісії.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Відповідно до Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу”, керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форми власності забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація