Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
18 квітня 2018 року
В останню путь сьогодні, 18 квітня, Ковельщина   провела військовослужбовця  Анатолія Панасовича Іллюха, який  помер 15 квітня 2018 року в зоні проведення антитерористичної операції у Луганській області, виконуючи свій військовий обов'язок, захищаючи нас і мирне українське небо від підступного ворога.
Світла згадка про справжнього патріота та Героя України назавжди залишиться в нашій пам'яті. Анатолій Панасович народився 24 травня 1969 року у місті Ковелі, проживав разом з сім'єю у селі Вербка.  З 1994 року служив за контрактом у військовій частині А 2042, яка розташована у м. Ковелі та з якої був відряджений на Схід країни в зону проведення антитерористичної операції. Вірний громадянському обов’язку та військовій присязі, він мужньо, самовіддано та до останнього свого подиху відстоював свободу рідної України.
Він мав  дружину та сина, був зразковим сім’янином, мужнім і хоробрим воїном,  щирим та добрим товаришем, свідченням цих слів був той факт, що впродовж усієї ночі до храму Святого  Серафима Саровського, де перебувало тіло воїна,  йшли люди аби попрощатись  з Анатолієм  та висловити щирі співчуття родині. Сьогодні ж, у  храмі, Архімадрит Варлаам  разом   з отцем Василієм та  священниками із сіл Дубове, Облапи, Заріччя відслужили панахиду. Протягом усього богослужіння невпинно продовжувався потік людей, як останній дарунок вони несли квіти і щиро просили у Всевишнього, аби поселив душу померлого військовослужбовця у своїх оселях, де спочивають праведні. Скорботна подія зібрала у храмі голову райдержадміністрації Віктора Козака, голову районної ради Андрія Броїла, Дубівського сільського голову Романа Троцюка,  родичів, друзів, сусідів, односельчан та жителів навколишньої округи, військових та волонтерів.
Домовину  на руках до кладовища села Вербка несли його побратими, впродовж  усього скорботного  шляху   її зустрічали діти, тримаючи у руках жовто – блакитні прапорці із чорною стрічкою. Не можна було осягнути оком ту кількість людей, що проводили в останню путь мужнього воїна. Скорбота і жаль переповнювали серця усіх, хто брав участь у церемонії поховання. Прощаючись  з Героєм голова райдержадміністрації Віктор Козак  говорив такі слова: «Ми отримали трагічну новину. Ще в одну родину нашого району прийшло непоправне горе. У зоні проведення антитерористичної операції помер 49-річний військовослужбовець Анатолій Іллюх з села Вербка Ковельського району. Звісно, ніякими словами не передати біль втрати батька та чоловіка,  ми сумуємо разом із вами і усією Ковельщиною. Світла пам’ять  про Анатолія Панасовича буде вічно жити у наших серцях. Вічна йому слава і вічний спокій. Герої не вмирають!»
Щирі молитви, гіркі сльози та залпи автоматів – Ковельщина попрощалась з Героєм.
У ці скорботні дні Ковельська райдержадміністрація та Ковельська районна рада  висловлюють щирі співчуття родині і   близьким  Героя, поділяють біль  важкої, непоправної втрати і щиро сумують з приводу  спільного горя. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшить гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.
Ми закликаємо усіх вшанувати світлу пам’ять Героя Ковельщини – Анатолія Іллюха щирою молитвою.

Вічна пам'ять Герою! Вічна слава нашому земляку!
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація