Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 липня 2018 року
Сьогодні у Ковельській місцевій прокуратурі  відбулась  спільна нарада  керівників правоохоронних органів міста Ковель, Ковельського, Любомльського, Шацького, Ратнівського та Старовижівського районів  на порядку денному котрої питання – про стан протидії  злочинності та корупції на території міста Ковель, Ковельського, Любомльського, Шацького, Ратнівського та Старовижівського районів у  І півріччі  2018 року. Серед учасників наради - начальник відділу юридичного забезпечення та   з питань запобігання  і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мирослава Поляк та завідувач сектору  з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи райдержадміністрації Олександр Пшава. 
Відтак, Ковельською місцевою прокуратурою упродовж І півріччя 2018  року реалізовано комплекс заходів щодо забезпечення ефективного виконання покладених функцій та завдань. Вживалися організаційні та практичні заходи щодо підвищення ефективності прокурорської діяльності, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, забезпечення відшкодування спричиненої шкоди.
Продовжено роботу по удосконаленню механізмів реалізації прокуратурою координаційних повноважень,
активізації та спрямування такої діяльності на досягнення реальних результатів у протидії злочинності та корупції на території міста Ковель, Ковельського, Любомльського, Шацького, Ратнівського та Старовижівського районах, у тому числі розширенням спектру її форм, тематики.
Під головуванням керівництва  місцевої прокуратури 22.02.2018 року була проведена спільні нарада керівників правоохоронних органів м. Ковеля та районів з питань протидії злочинності, на якій обговорені наявні проблеми правоохоронної діяльності. Стан злочинності у регіоні аналізується по завершенню кожного 
звітного періоду, вивчаються причини, з яких намітилися ті чи інші негативні тенденції у структурі чи динаміці злочинності. Вказана робота здійснюється учасниками постійно діючої групи з питань координації, яка діє на території районів. Тому, в разі виникнення актуальних питань, засідання учасників вказаної групи проводяться позачергово та діє на території ваідповідного району.
В результаті вжитих координаційних та інших організаційних заходів рівень  злочинності на 10 тис. населення у Ковельському районі нижчий ніж по області.  Має місце зниження рівня злочинності в місті Ковелі на 17,8%  в районі на 43,4%, по області на 18,3%.  В тому числі: особливо  тяжких злочинів в Ковельському районі зменшилось на 33,3%, тяжких злочинів - на 45,2 відсотки,  у двічі менше вчинено злочинів середньої тяжкості, має місце зменшення злочинів невеликої тяжкості.  Також менше вчинено злочинів проти власності, кількість ДТП зменшилось на 25%.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація