Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 січня 2019 року
Не можна оминути увагою заклад дошкільної освіти «Журавлик», що красуються у центрі села Колодяжне, так і тягне сюди зайти і подивитись, чим і як сьогодні  живе ця направду дитяча оселя.
Тож завітавши  сьогодні у Колодяжне голова райдержадміністрації Віктор Козак, побував у дошкільному закладі,  поспілкувався із завідуючою  Лілією Шинкарук, поцікавившись господарськими справами, виховним та освітнім процесом, оглянув приміщення закладу та відзначив, що з моменту офіційного відкриття «Журавлика» минуло менше двох років, за цей невеликий період заклад зазнав значних  позитивних змін. Вражає майстерне оздоблення стін, казка  тут ніби живе у кожному куточку закладу. Молодий колектив, що вирізняється активністю та креативністю, вміло наситив кожну вікову групу   інформаційними матеріалами  для батьків, де можна не лише ознайомитись із новаціями виховного процесу, але й з такими, здавалось би на перший погляд простими порадами, як любити і як цінувати своїх дітей. Тут безліч стендів дитячої творчості, дидактичного  та ігрового матеріалу  для організації  дитячого дозвілля. Велика кількість  цікавих виробів із  природних матеріалів говорить про те, що кожну вільну хвилину педагоги – вихователі творчо працюють з дітьми. Не можна не згадати й про те, що саме у цьому садочку діти - дошкільнята окрім рідної української мови знайомляться із азами іноземної – англійської.
Завершуючи свій візит Віктор Теодосійович, зауважив, що «Журавлик» направду живе активним життям, тут цікаво та весело дітям,  панує особлива привітна та радушна атмосфера. Тож бажаємо, щоб дитячий сміх, гомін і  радість були невід'ємними складовими розпорядку кожного дня у закладі дошкільної освіти «Журавлик».  
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація