Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 січня 2019 року

Сьогодні, 10 січня 2019 року, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульман провів робочу зустріч із керівниками гуманітарних підрозділів селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад на тему співробітництва у сфері соціального захисту населення, галузях освіти, культури та спорту.
Відтак, на нараду були запрошені начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, відділу культури - Тетяна Матяшук, головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Юхимук.
Роман Кульцман окреслив тематику та план сьогоднішньої наради, мета якої - інформування профільного представництва ОТГ, обговорення подальшої співпраці громад із органами виконавчої влади району, спільне напрацювання планів роботи за вищезгаданими напрямками на 2019 рік.
Олена Давидович представила інформацію, яку слід взяти на озброєння фахівцям із соціальної роботи ОТГ, виокремила деякі проблемні моменти у роботі, закликала, аби на рівні громад консультувалися  із районним управлінням соціального захисту населення з метою фахового обслуговування місцевих мешканців, узгоджували місцеві програми соціального захисту із районною, аби не впустити жодної з категорій . Акцентувала і, зокрема, на новій постанові Уряду щодо надання пільг та субсидій у грошовій формі, окреслила три етапи, в які відбуватиметься монетизація. Відтак умови визначення права та призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними - змінюється лише алгоритм її виплати. Субсидія від держави надходитиме на персональний обліковий запис в Ощадбанку. Необхідною умовою є наявність у субсидіанта власного мобільного номера. Олена Григорівна закликала доводити цю інформацію до населення вже, аби нововведення не застали їх зненацька, хоча повна монетизація пільг розпочнеться у жовтні цього року.
Потому приступили до обговорення планів роботи на ниві освіти. Варто зазначити, що немало робочих, творчих, юридичних моментів, попри децентралізацію влади, потребують безпосередньої участі відділу освіти райдержадміністрації у освітянському житті громад. Це і методична робота, і звітність для вищих щаблів влади, формування команд для участі в обласних спортивних змаганнях серед школярів, представлення їх на олімпіадах та творчих конкурсах обласного рівня тощо.
Не менш важливою частиною зустрічі стало обговорення спільної роботи відділу освіти райдержадміністрації, адміністрацій та колективів закладів загальної середньої освіти району із профільним структурним підрозділом та освітянами об’єднаних територіальних громад. Ішлося про робочі зустрічі, підсумкові наради, колегії, про формат, місце і дати їх проведення. У результаті було напрацьовано план роботи на поточний рік.
Про відповідну співпрацю - тільки у галузі культури - мовила Тетяна Матяшук. Тетяна Іванівна висловила надію, що цьогоріч вдасться реалізувати цікаву ідею - проведення робочих заходів працівників культури району та ОТГ у виїзному форматі - на базі закладів культури. Окрім того, поцікавилася, чи прийняті в громадах програми розвитку культури й мистецтва, наголосила на важливості місцевих етапів відбору задля участі в творчих конкурсах районного рівня, аби представити найбільш талановитих конкурсантів.
Леонід Юхимук, своєю чергою, ознайомив із напрацюваннями сектору молоді та спорту райдержадміністрації й презентував план роботи на цей рік, надав інформацію для кожної з ОТГ.
У підсумку, Роман Кульцман закликав посадовців органів місцевого самоврядування ОТГ до конструктивної співпраці і побажав продуктивної роботи на благо краян.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація