Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 січня 2019 року
Щодо участі у «Центральній  сільськогосподарській виставці 2019»  (м. Варшава, Польща)
За інформацією Волинської торгово-промислової палати повідомляємо, що у період з 01 по 03 лютого 2019 року в міжнародному виставкому центрі PTAK WARSAW EXPO (м. Варшава, Польща) відбудеться «Центральна сільськогосподарська виставка 2019», яка є демонстрацією найширшого асортименту с/г техніки, засобів для сільськогосподарського виробництва і продуктів харчування. Тема цьогорічного ярмарку – «Ферма для майбутнього – сучасні технології».
На виставці будуть представлені 6 тематичних секторів:
 1. Експозиція сільськогосподарських тварин – у співпраці з ключовими асоціаціями селекціонерів тваринників великої рогатої худоби, коней, овець і альпак, а також домашньої птиці.
2. Засоби для сільськогосподарського виробництва – добрива, засоби захисту рослин, промислові корми і кваліфікований насіннєвий матеріал.
3. Виставка якісних харчових продуктів. У співпраці з провідними організаціями і самоврядними органами с/г виробників, а також приватними підприємцями буде організований Сектор просування ключових польських агропродовольчих галузей (в тому числі такі сектори: як молочний, овочі і фрукти, гриби, свинина, яловичина, домашня птиця, баранина, а також інші харчові продукти).
4. Сільськогосподарська техніка. Виставка надасть можливість ознайомитися з найсучаснішими машинами і устаткуванням, що використовуються в с/г, садівництві, а також в тваринництві і рослинному виробництві: трактори, комбайни, плуги, сівалки, розкидачі добрив, польові та садові обприскувачі, комунальні машини, дробильні установки, фуражні вози, розкидачі гною, обмотувальники рулонів, січкарні і пресувальні установки, обладнання для корівників, свинарників.
5. Розумна ферма майбутнього. Демонстрація інноваційних технологій на базі двох невеликих ферм, що спеціалізуються на тваринництві і на 2 рослинництві. Ферми будуть відтворені і розташовані на території виставкового залу.
6. Спеціалізовані послуги та підтримка агробізнесу. Буде представлено широкий спектр послуг з підтримки виробництва, переробки, продажу і дистрибуції агропродовольчих товарів, а також спеціальні механізми фінансування експорту та інструменту залучення інвестицій, в тому числі можливості співпраці з державними структурами.
Мета виставки полягає в тому, щоб створити простір для ділових зустрічей міжнародного рівня, а також зміцнити існуючі ділові стосунки.

Детальніше інформація на сайті виставки: https://centralnetargirolnicze
.pl/
    
Вартість поїздки складає 1680,00 грн. в т.ч. ПДВ з особи та включає в себе: проїзд комфортабельним автобусом по маршруту Луцьк-Варшава-Луцьк, супровід керівника. Додатково кожен учасник на місці оплачує 2 ночі проживання у готелі орієнтовно 250 злотих (1850 грн.) зі сніданком (двомісне розміщення).
Наявність біометричного паспорту або шенгенської візи обов’язкова, а також поліс медичного страхування.
Виїзд на виставку планується 01 лютого 2019 р. о 6:00 від готелю «Україна» (м. Луцьк, вул.Словацького, 2), повернення 03 лютого 2019 р.

Заявки на участь приймаються до 19 січня 2019 року.
Форма для реєстрації: http://bit.ly/2zTmOL3

 Додаткова інформація за тел. (0332) 770532, (050) 66 650 08, (050) 95 152 03 або на e-mail: zez@vсci.com.ua


Відділ агропромислового розвитку
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація