Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 січня 2019 року
Друзі! Протягом 2018 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області здійснювали  методичне керівництво правовою роботою в територіальних органах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади,  місцевих державних адміністраціях, а також на державних підприємствах, в установах, організаціях та державних господарських об’єднаннях. 
Особлива увага зосереджувалась на роботі юридичних служб цих установ. Також юристами  юстиції Волині надавалась методична та практична допомога в організації роботи з питань систематизації законодавства.
Зокрема, у 2018 році було проведено 20перевірок стану правової роботи,  за результатами яких виявлено 129 порушень чинного законодавства,  направлено20 письмових рекомендацій про покращення роботи та усунення виявлених недоліків.
Практикується проведення спільних перевірок з органами виконавчої влади (6).
Крім того, у минулому році працівниками юстиції проведено 42 перевірки з питань систематизації законодавства, з яких 12 - в органах виконавчої влади, 30 - у структурних підрозділах Управління юстиції.
Завдяки проведеній роботі працівники юридичних служб та установ юстиції забезпечили належну організацію своєї роботи.
 
 Головне територіальне управління юстиції у Волинській області
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація