Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 січня 2019 року
Як у добре відомій українській колядці: «… бо прийдуть до тебе три празники в гості…». Тож  уже
традиційно обласне святково-обрядове різдвяне дійство  під назвою - «Три празники в гості» щороку запрошує в обласний центр Волині  шанувальників народного мистецтва. Так і цьогоріч, 11 січня 2019 року,  на Театральному майдані зібралися колективи  колядників і щедрувальників зі всіх куточків області, аби  разом у колядках та щедрівках щиро побажати усім миру, Божого благословіння і всіляких гараздів. 
Родзинкою цьогорічного свята стали облаштовані тематичні будиночки. Як у справжній українській хаті – столітні рушники, предмети побуту, старовинні ікони, ткані доріжки і щедро накриті святкові столи. У домі господар та господиня щиро 
пригощають усіх гостей   традиційними різдвяними стравами – кутею, медом, горіхами, пирогами, хлібом, печеним салом та м’ясом.
У той же час   на центральній сцені перед театром виступали колядники з різних куточків Волинської області. Кожен колектив презентував прадавні колядки і щедрівки свого краю, приїхав із різдвяною зіркою, до того ж артисти подбали і про свій зовнішній вигляд, вирядившись у Меланок і Василів, а також інших традиційних персонажів. Гостей заходу щедро засіяли житом, пшеницею на добро та достаток.
Долучилась до участі в цьому обласному святково-обрядовому різдвяному дійстві творча  і співуча Ковельщина, делегацію очолила начальник відділу культури райдержадміністрації 
Тетяна Матяшук. Відтак, по-особливому колоритно та автентично зазвучали колядки та щедрівки у виконанні народного  аматорського фольклорного  колективу  «Джерело» із села Скулин та  тріо «Перевесло»  у складі Наталії Шуляк, Віталія Коваля і Петра Журавля із Білина. Підтримати творчі колективи із Ковельщини  та насолодитись українськими
традиційними різдвяними піснями на різдвяне  дійство «Три празники в гості» завітав голова районної державної адміністрації Віктор Козак.
Зрештою, усі учасники свята отримали незабутні емоції та враження від усього, що відбувалось того дня на Театральному майдані. На завершення дійства усі разом колядували  і від того світ яснів, душа співала, а розум вкотре усвідомлював, на скільки багата українська земля традиціями, звичаями і справжніми українцями.  

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація