Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2019 року
Шановні земляки!
Сьогодні ми вітаємо захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України з Днем українського добровольця! Українські добровольці завжди першими ставали на захист своєї держави. Найновіший приклад – це Революція Гідності та початок воєнних дій на сході країни, коли тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини — спочатку пішли на Майдани країни, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва, а потім зі зброєю в руках першими протистояли озброєній до зубів російській армії. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України, згодом багато мужніх захисників-першопрохідців у страшній війні стали до лави Збройних Сил України, Національної Гвардії тощо.
Визначення постановою Верховної ради України Дня українського добровольця - це ще одне свідчення важливості добровольчого руху у новітній історії України, а ваш, шановні добровольці, подвиг - це демонстрація національної свідомості й високого рівня патріотизму, і, без перебільшення, героїзму великої частини наших громадян.
Тож бажаємо всім нам мирного неба над Україною, міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України! Слава українським патріотам!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради
Андрій Броїло, голова районної ради.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація