Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2019 року
Український доброволець – взірець патріотизму!
День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Тож сьогодні ми вшановуємо патріотів сучасної України, які за покликом серця, усвідомлюючи свій громадянський обов’язок і відповідальність за майбутнє держави, не чекаючи офіційного оголошення мобілізації, стали на захист незалежності України.
Саме добровольці прийняли на себе перший удар російського агресора та відчули на собі підступність і лють ворога, пройшли пекло найважчих боїв за Широкине, Іловайськ, Мар’їнку, Донецький аеропорт, самопожертвою, мужністю та героїзмом довели усьому світові, що ми нікому не віддамо право вирішувати нашу долю.
Тож сьогодні, 14 березня 2019 року, у закладі загальної середньої освіти району села Білин відбувся тематичний захід, приурочений Дню українського добровольця.  Вшанувати добровольців Ковельщини цього дня прибули перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, учасники АТО - представники добровольчих батальйонів, , громадськість району, учнівська молодь. Повний актовий зал учнів  говорить сам за себе, адже  нинішнім школярам не байдужа ситуація в країні, вони прагнуть більше знати про події на Донбасі, про життя тих, хто захищав їх та їхні сім’ї на війні, про те, чим живуть люди, які залишилися на прифронтовій території.
Офіційна частина заходу розпочалася Гімном України, який виконували всі разом, а далі – хвилина мовчання за усіма героями, котрі віддали своє життя за Україну.
Звертаючись до учасників зібрання Роман Ярославович  говорив, що якби не рішучість  добровольців, то не відомо як би склалася доля держави. Добровольчі батальйони, військові формування  Збройних Сил України стали на захист нашої держави  і протистояли ворогу при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але маючи підтримку волонтерів, тверду волю до перемоги, віру у Бога та велику любов до України. Вони показали, що українська нація незалежна, що вона має свою державність і готова захищати її. «Від імені голови районної державної адміністрації Віктора Козака та себе особисто щиро дякую всім воїнам-добровольцям, які набувши безцінного бойового досвіду, продовжують виконувати завдання із відсічі та стримування ворожої навали на сході нашої держави у складі оновленого українського війська і на їхньому прикладі будуть виховуватися покоління захисників Вітчизни, котрі, зокрема  навчаються і в  цьому закладі загальної середньої освіти. Зичу усім міцного здоров’я, успіхів та непохитної віри у нашу перемогу. Слава патріотам України! Слава Україні!», - резюмував Роман Кульцман.
Спогадами про свою дорогу на війні поділився учасник АТО, депутат районної ради Тарас Оніжук.
Тематична мистецька частина заходу була підготовлена учнями школи та місцевими аматорами сцени і включала в себе віршовані, музичними твори та театралізоване  дійство, тематика котрих тісно пов’язана  з такими поняттями, як: патріотизм, любов до Батьківщини, мужність та героїзм воїнів.    

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація