Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2019 року
Понад дев’ять  сотень представників органів  виконавчої влади та місцевого самоврядування Волині  завітали сьогодні, 14 березня 2019 року, у Ковель, де у палаці культури ім. Т.Г.Шевченка, відбулась Рада регіонального розвитку Волинської області. Серед учасників засідання – голова районної державної адміністрації Віктор Козак, представники громад Ковельщини -  сільські та селищні голови, депутати районної та місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій району, представники політичних партій та громадських організацій. Модератором заходу виступив голова Луцької райдержадміністрації Тарас Яковлев.
3500 робочих місць та понад 600 мільйонів євро інвестицій. Саме такого результату очікують волиняни від створення впродовж наступних 5-8 років індустріального парку «Ковель» на землях Люблинецької об’єднаної територіальної громади. Таким планом поділився голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко під час засідання Ради регіонального розвитку. «Область має унікальну можливість перетворитися в транспортно-логістичний HUB і стати західними воротами України в Європу», – зауважив Олександр Ілліч. За його словами, в індустріальному парку створять митно-логістичний термінал, де поєднають вузьку європейську та широку українську залізничні колії. Разом із тим, працюватимуть над будівництвом сучасних транспортних коридорів із Чорного моря до Балтики та з Європи через Одесу до країн Азії, котрі дозволятимуть безперешкодно постачати на українські та європейські ринки товари як із нашої держави, так і країн Євразійського регіону.
Окрім того, Олександр Савченко  частково – підвів підсумки, в більшій мірі – окреслив перспективи розвитку Волині на 2019 – 2021 роки, а це – будівництво 10 нових сільських шкіл, 9 амбулаторій сімейної медицини, 8 нових футбольних полів, центри адміністративних послуг, нових дитячих садків, реабілітаційного центру для ветеранів АТО та ООС,  відкриття нового транспортного напрямку у формі малого прикордонного руху із Ковеля  до польського міста Грубешів, будівництво зернового елеватора у смт Іваничі  та полігону побутових відходів за європейськими  екостандартами на території Горохівського району. Ще одна амбітна мета – перетворити малу батьківщину Лесі Українки (с.Колодяжне, урочище «Нечимне»)  у справжній культурно-історичний центр.  
Під час  Ради регіонального розвитку Волинської області   напрямки та перспективи діяльності Волинської економічної ліги презентував її голова Любешівський селищний голова Олег Кух.  Мета новоствореного об’єднання – розробка спільної стратегії економічного розвитку. Три засадничі завдання, які вирішує Ліга: представлення інтересів місцевого самоврядування на різних рівнях; сприяння сталому економічному розвитку громад. Створення «банку знань» громад; муніципальна співпраця.
Своєю чергою Люблинецький селищний голова Наталія Сіховська говорила про те, що нині Люблинецька  ОТГ, спільно із Волинською облдержадміністрацією та Ковельською райдержадміністрацією  працюють над втіленням у життя ідеї створення на Ковельщині індустріального парку «Ковель». За її словами,  конкурентними  перевагами  майбутнього парку  є близькість  до кордону та наявність залізничного вузла з так званою  вузькою колією, яка сполучає Україну із країнами Західної Європи. Це буде логістично – виробничо – торговельний  комплекс для постачання  на європейські та український ринки товарів Азії. Загалом, завдяки  запуску індустріального парку  «Ковель» буде  створено  сотні нових робочих місць,  бюджети різних рівнів отримають значні наповнення, а Волинь – інвестиції.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація