Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 березня 2019 року
Ковельський міськрайонний центр зайнятості сприяє розвитку підприємницьких ініціатив серед безробітних, залучає тих, хто виявив бажання отримати допомогу по безробіттю одноразово, до організації підприємницької діяльності. З урахуванням професійної діагностики, безробітні запрошуються до участі у семінарах, навчаються основам бізнесу відповідно до чинного законодавства. Для безробітних, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність, в центрі зайнятості створений та функціонує Центр розвитку підприємництва.
14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбулось засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Члени комісії прийняли рішення виплатити одноразово допомогу по безробіттю шести безробітним (2 з яких –  особи з інвалідністю). Всі вони пройшли відповідне навчання на курсах цільового призначення «підприємець-початківець», склали бізнес-плани та успішно їх захистили.
Діяльність безробітних, які планують відкрити власну справу досить різноманітна:
-    Вирощування та продаж ягід лохини високорослої;
-    торгівля;
-    надання косметологічних послуг;
-    відкриття фотостудії;
-    збір безпечних відходів (відпрацьовані рослинні олії та тваринні жири);
-    бухгалтерські послуги.
Існування такого напрямку активної політики зайнятості призводить до формування нових відносин служби зайнятості зі своїми колишніми клієнтами. Дві сторони – служба зайнятості та підприємець – знаходяться в стані соціального партнерства: «новоспечені» підприємці приходять до спеціалістів центру зайнятості за подальшими консультаціями, інші стають партнерами служби зайнятості з підбору у свої фірми працівників, реєстрації трудових договорів. Таким чином, колишні безробітні створюють робочі місця не лише собі, а й іншим.

Ковельський МРЦЗ
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація