Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
17 березня 2019 року
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Ковельщини!
Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом. Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. У кожній цивілізованій країні комунальні блага стали настільки звичними, що часто ми і не замислюємося над тим, якою важкою працею забезпечується робота житлово-комунального господарства. Саме Ви відповідаєте за тепло в будинках та установах, охайність і чистоту вулиць, доступність та якість побутових послуг.  Від Вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.
Переконані у тому, що Ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів Ковельщини.
Дякуємо Вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей. Вітаємо Вас усіх зі святом! Зичимо Вам міцного здоров'я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація