Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 вересня 2014 року

Ковельщина у скорботі…

Війна… Страшне слово, скільки в ньому ненависті, крові, сліз, розбитих сердець, скалічених доль, смертей, болю... Україна за останні місяці втратила чимало своїх Героїв, які виконували свій громадянський обов’язок, жертвуючи ціною власного життя. Найтяжче сім’ям, які не дочекалися додому синів, братів. Днями прийшла трагічна звістка на Ковельщину – загинули наші земляки Андрій Васильович Омелянюк та Андрій В’ячеславович Мостика.

Чорну похоронку отримали рідні Андрія Омелянюка, жителя села Дубове. Андрій закінчив загальноосвітню школу с. Дубове І-ІІІ ст., до Збройних Сил України був призваний за мобілізацією. Дорогою ціною він заплатив за мир і спокій України, за кращу долю для своєї держави і на двадцять третьому році життя пішов у вічність. Він поліг смертю хоробрих під час проведення антитерористичної операції на Сході, захищаючи незалежність України.
Живим коридором, мерехтінням свічок, квітами, слізьми і словами «Герої не вмирають», «Слава Герою» зустріли Андрія рідні та земляки. Попрощатись та провести в останню путь свого Героя прийшли рідні та друзі, дорослі та діти, односельчани та громада Ковельського району. Він назавжди залишиться в пам'яті жителів Ковельщини як Герой, як визволитель, як захисник.
Ковельська районна державна адміністрація, Ковельська районна рада  та її виконавчий апарат висловлюють співчуття рідним та близьким Андрія Омелянюка. Це непоправна втрата для всіх нас. Низький уклін та вічна пам’ять загиблому земляку.

Схиляєм голови в скорботі… біль втрати у душі заляг…
Життя лиш тільки почалося, а його цинічно підстрелив кат…
Одним прицілом – він убитий, кровавим розчерком пера…
Йому ще б жити, жити, жити…
А прийняла в обійми матінка земля…

Вічна пам'ять і слава Герою!
Ковельська районна державна адміністрація, Ковельська районна рада   

*****

Сказати айстрам – не цвісти,
сказати птахам – не співати,
бо десь осиротіла мати не може по подвір’ю йти…
І кам’янить у котре втрата.
Немає сліз … немає слів…

Відлуння бойових дій у зоні АТО прийшло у село Зелена – віддав душу й тіло за нашу свободу військовослужбовець Андрій Мостика. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Зелена. Був призваний на військову службу під час першої хвилі мобілізації і гідно виконував свій громадянський обов’язок на Сході України. Він був справжнім чоловіком, світлою людиною, патріотом своєї країни.
В останню путь Ковельщина провела свого Героя. Спомин про його жертовний подвиг, мужність та самовідданість назавжди залишиться в пам'яті рідних, друзів, земляків.
Щирі співчуття рідним та близьким Андрія Мостики висловлює Ковельська районна державна адміністрація, Ковельська районна рада та її виконавчий апарат. Неймовірно тяжко пережити таку втрату кожному. Хоча розуміємо, що в світі нема таких слів, аби заспокоїти серця рідних… У цей важкий час вся Ковельщина в жалобі разом з Вами.

Вічна пам'ять і слава Герою!
Ковельська районна державна адміністрація, Ковельська районна рада  

 *****

 Ковельська райдержадміністрація, Ковельська районна рада, її виконавчий апарат висловлюють щире співчуття рідним і близьким загиблого земляка, військовослужбовця 51-ї механізованої бригади, командира мінометної батареї, капітана Анатолія Вікторовича Шиліка.
Смерть найріднішої людини для родини – велике горе і випробування. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від непоправної втрати. Анатолій Вікторович довів відданість присязі, жертвуючи своїм власним життям за те, щоб наша країна залишалася вільною та незалежною. Проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими.
В ці трагічні дні поділяємо невимовний біль втрати, сумуємо разом з Вами, схиляємо голови у скорботі. Світла пам'ять про захисника Вітчизни назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та земляків.
Вічна пам'ять і слава Герою.

Ковельська райдержадміністрація, Ковельська районна рада

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація