Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 вересня 2014 року

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини…

У ці дні, під час виконання військових завдань у зоні АТО, загинув наш земляк,  житель с. Майдан Редькович Павло Миколайович. Йому було лише двадцять два. Він був відвертим юнаком, турботливим сином, братом, надійним, вірним другом, справжнім патріотом України.
Павло навчався в загальноосвітній школі І ст. с. Майдан, в загальноосвітній школі І-ІІ ст. с. Новий Мосир, продовжив навчання в Луківському професійно-технічному училищі №22. В 2011 році був призваний до лав Збройних Сил України. З 2013 року служив за контрактом в одній із військових частин, яка розташована у м. Львові та з якої був мобілізований на Схід країни. Вірний громадянському обов’язку та військовій присязі, він мужньо, самовіддано та до останнього свого подиху відстоював свободу рідної України.
Ковельська райдержадміністрація, Ковельська районна рада та її виконавчий апарат глибоко сумують через передчасну смерть свого земляка та висловлюють співчуття рідним і близьким захисника Вітчизни.
Світла пам’ять про мужнього героя Павла Редьковича залишиться в серцях всіх, хто його знав, поважав та любив. Вічна пам'ять і слава Герою!
Ковельська районна державна адміністрація,
Ковельська районна рада  

*****
 
Здавалося б – скільки можна… Однак, знову ковельчани провели в останню путь молодих Героїв України, які віддали своє життя за суверенітет та спокій нашої держави – Олександра Ярмолюка та Олексія Тарасюка.
У ці невимовно важкі дні поділяємо скорботу та біль матерів, дружин, дітей, рідних і близьких. Світла пам'ять про справжніх патріотів, українських вояків, які віддали своє молоде життя, захищаючи нас і мирне українське небо, назавжди залишиться в наших серця.
Схиляємо низько голови перед матерями, які виховали синів - героїв нашого часу. Ковельська райдержадміністрація, Ковельська районна рада та її виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття рідним і близьким вірних синів українського народу.
Вічна пам'ять і слава Героям!

Ковельська районна державна адміністрація,
Ковельська районна рада  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація