Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 січня 2015 року
Житлові  контейнери для воїнів АТО виготовили ковельські залізничники

По всій Україні громадяни у різні способи збирають допомогу для учасників АТО. Аби допомогти військовим, українці організовують різноманітні акції.
Залізничники Ковельщини також долучилися до ініціативи допомогти українській армії. Вагони-контейнери виготовили ковельські залізничники для воїнів АТО, аби військові були захищені, щоб вони повернулися живими. Всередині контейнерів встановлена металева пічка, внизу вмонтована "буржуйка", а на димарі — бак вварений з водою. Житлові  контейнери обладнані ліжками — в два яруси.
Як повідомив Іван Груник, начальник Рівненської дирекції Львівської залізниці: «... Вчора з Рівного відправили в зону АТО три контейнери. Чиї кращі? Не погрішу перед істиною — звичайно ж, ковельські. Це — почерк Олександра Стречена. Він все продумав до найменшої деталі. Спасибі йому і всім!»
Залізничники Ковеля в короткі терміни, у вільний від роботи час виготовили для фронту три будиночки-контейнери, які перед відправленням в зону АТО освятив священик та подарував ікону Архістратига Михаїла, який має захищати наших воїнів і ці будинки, щоб жоден снаряд не влучив у них.
В заході взяв участь радник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, який розпочав свій виступ з хвилини мовчання на честь вшанування загиблих Героїв України — воїнів світла. Він наголосив: «Наш Президент Петро Порошенко впевнено впроваджує політику миру».
Начальник Рівненської дирекції Іван Груник висловив слова вдячності керівникам залізничних підприємств Ковеля та їх колективам за вдало виконану роботу та запевнив, що залізничники і надалі будуть надавати допомогу нашим армійцям.  «Кожен залізничник, який брав участь у цій важливій акції, розумів, що будиночки — то житло для воїнів-героїв, і старався зробити все якнайкраще».
Про виконання залізничниками важливого завдання розповів начальник пасажирського вагонного депо Ковель Олександр Стречен та подякував за  вміння, і знання, адже, як зазначив виступаючий, воїнам АТО нині важче, ніж нам, тому ми намагались зробити все можливе, щоб їм хоч трохи було легше на передовій.
Своїми думкамита враженнями поділилися начальник  локомотивного депо Ковель Віктор Подтероб,  начальник експлуатаційного вагонного депо Віктор Пустовой. Вони пригадали, як колективом збирали кошти на придбання бронежилетів, і допомагали сім'ям, як всі одностайно підтримали пропозицію  про виконання важливого завдання — облаштувати контейнер під житло для військовиків.
Щирі слова подяки за допомогу військовослужбовцям всім залізничникам від командування Української Армії висловив полковник Віталій Челбін, заступник командувача оперативного командування "Північ".
Облаштовані контейнери-будиночки будуть доставлені в район Сєвєродонецька.
Нині триває робота ще над 14-ма контейнерами.
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація