Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
15 травня 2015 року
Указом Президента України старший солдат Станіслав Максимчук (посмертно) нагороджений орденом “За мужність” III ступеня

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України Петра Порошенка,  від 15 травня 2015 року № 270/2015, старший солдат Станіслав Максимчук (посмертно) нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Довідково.
28 липня 2014 року страшна трагічна звістка надійшла до Ковельського району. У ході антитерористичної операції на Сході України загинув гранатометник механізованого  батальйону – житель селища Голоби Станіслав Вікторович Максимчук. Йому було лише дев’ятнадцять...
Станіслав - випускник навчально-виховного комплексу «ЗОШ І- ІІІ ст. - гімназія смт Голоби». Народився і виріс у Голобах. Пішов до армії за контрактом. Станіслав проходив службу у військовій частині А 0409, м Новоград - Волинський, - повідомили у Ковельській райдержадміністрації.
28 липня  внаслідок запеклих боїв підрозділи Збройних Сил України зайняли стратегічну ключову висоту на кордоні Луганської, Донецької та Ростовської області Росії - Савур-Могилу.  В ході бою за цю висоту загинув і наш земляк.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація