Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 жовтня 2015 року
Вічна пам’ять Олегу Остапенку!

У ці жовтневі дні Ковельщина вкотре скорбить. І з життя пішов військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади, лейтенант Збройних Сил України Остапенко Олег Володимирович, 1993 року народження, уродженець с.Колодяжне.
Олег навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Колодяжне, здобув вищу освіту у Львівській національній академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного. Для проходження служби був направлений у військову частину м. Новоград-Волинського, згодом – в зону АТО, під Артемівськ. Практично з лекційної зали він пішов захищати нашу державу, відстоювати наш мир і спокій…
22 жовтня, перебуваючи у відпустці, його серце перестало битися. На жаль, життя Олега лікарям не вдалося врятувати. Втрата молодого військовослужбовця боляче вразила жителів усієї Ковельщини. Йому було лише 22 роки, однак його коротке життя є прикладом для наслідування.
Неймовірно важко пережити таке горе кожному, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. А материнський та батьківський біль від втрати не заживе ніколи, ніщо не зможе загоїти душевну рану від втрати дорогої їм людини – сина.
Ковельська районна державна адміністрація, Ковельська районна рада  та її виконавчий апарат висловлюють співчуття рідним та близьким Олега Остапенка. Світла пам’ять про його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Олега – справжнього патріота та Героя!
Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація