Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 січня 2016 року
З Україною в серці

Мабуть, найбільшим бажанням, яке ми, українці, загадували на Новий рік – це мирне і спокійне життя. Кожен ранок ми прокидаємося з надією, що сьогодні все буде добре. Але, на жаль…
Учні Дубівської загальноосвітньої школи ніколи не залишалися осторонь подій, що відбуваються в нашій державі. Вони є ініціаторами та активними учасниками патріотичних заходів та акцій, волонтерського руху. Систематично передають солодощі та теплі речі, виготовляють листівки та обереги, пишуть листи, в які вкладають свої найщиріші побажання нашим Захисникам і обов’язковий наказ – «Повертайтесь живими!».
 В школі з початку навчального року вже відбулося кілька зустрічей з тими, хто захищає цілісність України, хто намагається зберегти мирне небо над нашими головами, бореться з ворогами країни на її Сході, – з учасниками АТО.
Нещодавно у нашій школі відбувся урок мужності. Основним учасником заходу був Майданюк Володимир Андрійович, начальник штабу гарматного дивізіону. Під час своєї короткої відпустки, з нагоди нагородження Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Володимир знайшов час завітати до своїх давніх друзів, учнів Дубівської школи. На зустрічі він подякував учням за матеріальну підтримку і теплі слова. Діти, затамувавши подих, слухали розповідь, спілкувались. Учні переконалися, що це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений у собі патріот України. Саме такими хочеться бачити наших учнів, і саме про сильну і незалежну Україну мріє кожен із нас.
Такі зустрічі допоможуть дітям на прикладі своїх земляків навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини, відчути гордість за наших захисників Вітчизни.
Щирі слова подяки воїну за вірність, служіння Україні, її захист  висловила учениця 11 класу Шнайдер Наталія, подарувавши на згадку про зустріч символ різдвяних свят – «дідух».
Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація