Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 лютого 2016 року
На Ковельщині відкрито дошкільний навчальний заклад «Казка»

В Мощенській сільській раді справжнє свято – довгоочікуване відкриття дошкільного навчального закладу «Казка». Ось, нарешті, відчинилися двері садочка і поріг закладу переступили перші 25 вихованців. А посприяла реалізації мрії малюків та їх батьків, щодо відкриття у населеному пункті комфортного дошкільного закладу, місцева громада, обласна та районна влада.
Святково вдягнені діти читають вірші та посміхаються, а їх батьки ледь стримують сльози. Це єдиний в сільській раді дошкільний заклад. Тепер жителі села матимуть, куди водити своїх дітей. На відкриття садочка зійшлося чи не все село.
Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, помічник народного депутата України Степана Івахіва Денис П’ятигорець, Мощенський сільський голова Анатолій Ліщук, начальник відділу освіти Роман Кульцман, які урочисто і перерізали стрічку, що ознаменувало відкриття нового дитячого садочка.
За християнським звичаєм кожна справа розпочинається з молитви і сьогодні освятили установу священики УПЦ КП на чолі з благочинним Ковельського районного деканату УПЦ КП, протоієреєм Іваном Бонисом.
З відкриттям садочка присутніх привів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, який зазначив, що в складний для держави час, ми повинні особливо акцентувати увагу на вихованні дітей. За його словами, від того, як ми будемо виховувати молоде покоління, буде залежати, українське суспільство в майбутньому. Володимир Гунчик нагородив Почесною грамотою облдержадміністрації Мощенського сільського голову Анатолія Ліщука.
Зі щирими вітаннями та найкращими побажаннями виступив голова районної державної адміністрації Віктор Козак. У своєму виступі зазначив, що довгоочікуваною і приємною подією для усіх нас, а особливо для жителів Мощенської сільської ради є відкриття дитячого садка «Казка». «Наразі на Ковельщині є велика потреба у відкритті дошкільних закладів і в цьому напрямку докладаються значні зусилля органів влади. Саме завдяки голові обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику, його розумінню інвестиційний проект «Реконструкція адміністративної будівлі під дитячий садок в с.Мощена Ковельського району Волинської області» був включений до переліку проектів та успішно зреалізований. Загальна кошторисна вартість виконаних робіт становить 1 млн. 185 тис. грн. 807 тис. грн. – кошти Фонду регіонального розвитку, решта коштів були віднайдені в  районному та сільському бюджетах» – сказав Віктор Козак.
Також керівник виконавчої влади району щиру подяку висловив Мощенському сільському голові Анатолію Ліщуку, працівникам приватних підприємств «Златомир», «Сантехбуд-К», завідуючій дошкільного навчального закладу Анні Михайчевій та усій громаді за зроблену добру справу.
Під час заходу виступив голова районної ради Андрій Броїло, який привітав громаду зі святом і зазначив, що в цих непростих сьогоднішніх умовах місцева влада створила цей соціальний проект. «Що залежить від нас представників районної влади, за підтримки обласної влади, громадськості  ми будемо розбудовувати і розвивати нашу Ковельщину і надалі» - зазначив Андрій Броїло.
Окрім того, за сумлінну, високопрофесійну працю, вагомий особистий внесок  у відкриття дошкільного навчального закладу «Казка» в с. Мощена, керівники району вручили спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради слюсарю-сантехніку приватного підприємства «Сантехбуд-К» Олегу Лучку та виконробу приватного підприємства «Златомир» Петру Овчаренку.
Під час заходу до присутніх звернувся помічник народного депутата України Степана Івахіва Денис П’ятигорець, висловивши найщиріші привітання та найкращі побажання місцевій громаді. В дитсадок були закуплені меблі та необхідне устаткування за рахунок коштів районного бюджету та благодійного фонду «Патріоти Волині».
Усі запрошені прийшли не з пустими руками, а з подарунками, у дітей сяяли очі від нових іграшок. Вдячністю дітей за подарунки були віршовані рядки, які вони так довго вчили та й майстерно виконали. Їх зворушливі виступи подарували всім радість і посмішки.
По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу. Працівники дошкільного закладу із працівниками сільської ради, за допомогою батьків та художніми здібностями директора позашкільного навчального закладу Анни Михейчевої зуміли зробити для діточок справді казкову домівку. Стіни кожної кімнати прикрашені чудовими малюнками. Цілий цикл українських казок художньо відтворено у фойє дитячого садочка. Тут є кімнати для відпочинку та розваг,  медичний пункт. У кожної дитини - своя шафка. Є кімнати для умивання, туалети, пральна кімната, підсобні приміщення та сучасна кухня.
За словами завідуючої Анни Михейчевої група була сформована з діток від 3 до 5 років. В перспективі є можливість відкрити додаткову групу, що дозволить разом охопити дошкільною освітою 40 дітей. Всього у двох селах сільської ради проживає 72 дитини дошкільного віку. Тепер місцева дітвора буде не тільки під наглядом, а й отримає можливість повноцінно підготуватися до школи.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація