Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
24 лютого 2016 року
Батьки загиблого Героя отримали орден сина
22 жовтня 2015 року вписано чорним рядком в історію нашого краю. Саме цього дня, перебуваючи у відпустці в рідному Колодяжному серце  Олега Остапенка - лейтенанта Збройних Сил України, військовослужбовця 30-ї окремої механізованої бригади перестало битися. На жаль, його життя лікарям не вдалося врятувати. Втрата молодого військовослужбовця боляче вразила жителів усієї Ковельщини.
Згідно Указу Президента України Петра Порошенка  від 16 січня 2016 року №9/2016 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) старшого лейтенанта, жителя с. Колодяжне Ковельського району – Остапенка Олега Володимировича.
Практично з лекційної зали Олег Остапенко пішов захищати нашу державу, відстоювати наш мир і спокій.
Голова районної державної адміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло та народний депутат України Дмитро Лубинець сьогодні вручили відзнаку батькам загиблого.
Голова районної державної адміністрації Віктор Козак сказав, що материнський біль від втрати сина не заживе ніколи. Йому було лише 22 роки, однак його коротке життя є прикладом для наслідування. Важко пережити таке горе кожному, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Світла пам’ять про його мужність та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Олега – справжнього патріота та Героя!
У своєму виступі голова районної ради Андрій Броїло від імені депутатського корпусу Ковельської районної ради вислови щире співчуття батькам воїна. Андрій Петрович наголосив, що ще зовсім юний хлопець відійшов у вічність, а йому ще жити й жити. Олег любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано помер, не давши здійснитись юнацьким мріям. Олег Остапенко– гідний син свого народу. Він проявив свою мужність, патріотизм і силу духу. Ним пишаються батьки, ним пишається влада Ковельського району, сільська громада, рідні та близькі люди.На знак пошани до пам’яті  воїна батьки Героя разом з керівниками районної влади поклали квіти до його могили.

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація