Версія для друку
Вівторок, 25 січня 2022 18:44

Голова ОДА Юрій Погуляйко взяв участь у засіданні Державної ТЕБ та НС

«Повноваження центральних та місцевих органів виконавчої влади в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки обговорили сьогодні, 25 січня 2022 року, під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до якого долучився в режимі відеоселекторного зв’язку», - повідомляє голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко у Фейсбуці.

Низку важливих питань під час засідання розглянули за дорученням Прем’єр-міністра з керівниками управління територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Зокрема, піднято питання забезпечення сталого функціонування галузей економіки в таких умовах. А саме безпеки ядерно-промислового, нафтогазового та вугільно-промислового комплексів, на інфраструктурних об’єктах, у сфері експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив на важливості зазначених питань, а також на необхідності перевірити системи оповіщення, готовність захисних споруд до укриття населення і при необхідності привести все у належний стан.

Крім того, Міністр зауважив, що спекуляції щодо зриву опалювального сезону не справдилися. «Забезпечено 100% обсяг енергетичних ресурсів всіх необхідних видів, щоб пройти опалювальний сезон, і ви бачите, йдемо заявленим курсом», - зазначив Олексій Чернишов.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Переглядів 114