Версія для друку
Середа, 22 червня 2022 09:13

День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня, у День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто в роки Другої світової війни став на захист рідної землі, віддав своє життя заради миру та свободи майбутніх поколінь.

Неможливо забути мільйони героїв, які полягли на полі бою, в’язнів концтаборів, безвинних дітей, жінок, яких обездолила війна, забрала у багатьох найцінніше – життя. Кожна родина пам’ятає, якою ціною вдалось здолати нацизм.

У день національної скорботи ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

Сьогодні Ковельщина та вся Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які з честю захищають незалежність і суверенітет Української держави. Мирні громадяни, діти, жінки, літні люди у ХХІ столітті гинуть від рук новоявленого російського агресора, що заплямував себе страшними військовими злочинами, від яких здригається цивілізоване людство.

Щиро дякуємо мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Вітчизні. Миру, єдності, сили та стійкості всім нам. Давайте разом, цього скорботного дня висловимо свою вдячність нашим героям, схилимо голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє.

Слава українському народові! Слава Україні! Героям слова!

З повагою,

Ольга Черен, начальник Ковельської районної військової адміністрації

В’ячеслав Шворак, голова Ковельської районної ради

Переглядів 75