Версія для друку
Вівторок, 28 червня 2022 17:18

На Волині запустили в продаж марку «Українська мрія»

Сьогодні, 28 червня, в Луцьку погасили славнозвісну марку, авторкою якої є одинадцятирічна Софійка Кравчук з Любомля. До заходу долучився начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Софія намалювала свій малюнок ще минулого року для конкурсу «Що для мене Україна?». А після того, як найбільший у світі український літак знищили російські окупанти, її малюнок обрали для майбутньої марки. Зображення стало символом незламності нашого народу та української мрії в перемогу, яку не здолати.

«Надзвичайно приємно, що ескізом для марки обрали малюнок волинянки. Дякую Укрпошті за символічний вибір та дякую Софійці і її батькам за «Мрію», що увійде в історію. Пропоную назвати наступний літак, що створить Україна – Софія», – зазначив очільник області.

Придбати марку можна від сьогодні можна у відділеннях «Укрпошти», а також онлайн на українських та міжнародних маркетплейсах:

Онлайн-магазин Укрпошти: bit.ly/up-mriya-marka;Amazon: https://amzn.to/3Ou7VCJ;Ebay: https://ebay.to/3xZnw6h;ROZETKA: bit.ly/mriya-marka;ROZETKA (тут можна придбати мерч): bit.ly/up-rozetka;Kasta: bit.ly/mriya-kasta.Prom: bit.ly/mriya-prom.

Кожен покупець зможе придбати до 2 листів марок та до 5 конвертів.

Previous

Next

Попередня

Переглядів 86