Сердечно вітаю вас зі Святом останнього дзвоника. Цьогоріч цей день у шкільній родині Ковельщини і України, нажаль, усе ще затьмарений війною. Тож передусім висловлюю вдячність нашим незламним Захисникам і Захисницям, завдяки героїзму і мужності яких країна живе, бореться з російським агресором, завдяки яким наші діти і молодь мають змогу здобувати знання, аби в майбутньому втілити мрії, стати по справжньому щасливими, успішними людьми, гідними господарями рідної України.
Пошана славним, творчим, працелюбним, щедрим на добро і любов до дітей освітянам, які в доленосний для держави час неабияк надихають своїх вихованців здобувати вершини знань, разом з батьками, владою піклуються про збереження їх життя і здоров’я, виховують справжніх патріотів.
Пишаюсь, що протягом цього непростого навчально року наші педагоги та здобувачі освіти спільно з батьківською громадськістю реалізували багато волонтерських проектів, конкретними справами невтомно допомагали Силам безпеки і оборони наближати омріяну Перемогу.
Найтепліші слова сьогодні адресую для випускників. Ви – майбутнє нашої прекрасної, непереможної, вільної держави, від вашої наполегливості, творчої енергії залежить ваш особистий успіх і розквіт рідної країни. Тож від душі зичу вам благословенних Богом життєвих доріг, здійснення мрій під мирним небом в незалежній Україні.
Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці з вірою у Перемогу!
З повагою
Ольга Черен, начальник Ковельської районної військової адміністрації