Версія для друку
Вівторок, 08 лютого 2022 15:30

Обстежили пункти щеплень

Сьогодні, 8 лютого 2022 року, перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації Галина Коляда, заступник голови районної ради Андрій Броїло, представники місцевого самоврядування обстежили пункти щеплень, облаштовані на теренах смт Ратне та с. Тойкут.

Як засвідчили результати моніторингу, медперсонал у своїй роботі чітко дотримується відповідних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та працює щоденно в штатному режимі.

Окрім того, в населені пункти району виїжджають мобільні бригади, аби охопити щепленнями літніх мешканців, позаяк дехто з них має обмежені можливості пересування. 

Графік роботи мобільних бригад у Ковельському районі.

Нагадаємо, вакцини від COVID-19, які наразі використовуються в Україні, пройшли всі етапи клінічних досліджень, а відповідно є безпечними та ефективними.

Наразі є можливість отримати щеплення бустерною дозою проти COVID-19, яка вводиться через 6 місяців після повного курсу вакцинації для того, аби підвищити імунітет. Для бустерної дози перевагу надають м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

За словами медиків, ця хвиля захворюваності відрізняється від попередньої швидкістю поширення. Інкубаційний період складає до 3-х днів.

В групі pизику надалі перебувають пацієнти із супутніми захворюваннями та особи вікової категорії 60+.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

Переглядів 201

Галерея зображень