Версія для друку
П'ятниця, 06 травня 2022 14:42

Відбулася нарада з головами територіальних громад району

6 травня 2022 року під головуванням начальника Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен відбулася нарада з головами територіальних громад району. В нараді взяли участь голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, перший заступник голови райдержадміністрації Галина Коляда.

Про  співпрацю з благодійним фондом «Рокада»: можливості для гуманітарної, психологічної, юридичної, соціальної та юридичної підтримки внутрішньо переміщеним українцям доповіла координатор проекту у Волинській області Ірина Корольчук. Представник фонду зазначила, що також партнерами та грантодавцями благодійного фонду "Рокада" є: Міжнародний фонд «Відродження», Данська Рада у справах біженців, Міжнародний Жіночий Клуб Києва, Угорська Асоціація Мігрантів MENEDEK. Внутрішньо переміщені особи  у громадах можуть звернутися до працівників благодійного фонду за консультацією та підтримкою. А громади у різних куточках України - за гуманітарною допомогою.

Головний спеціаліст відділу інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства управління регіонального розвитку райдержадміністрації Інна Боць зупинилась на аналізі здійснення заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів за 2021 рік. Відповідно до рішень комісії у 2021 році були розподілені ліміти між 54 суб’єктами господарювання, згідно поданих ними заявок. До бюджетів міських, селищних, сільських рад району надійшло 940 438 грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Відповідно до інформації Головного управління ДПС у Волинській області, у 2021 році суб’єктами господарювання, яким розподілено ліміти на заготівлю другорядних лісових ресурсів по Ковельському району сплачено податки, а саме:  ПДФО - 1 478 000 грн; військового збору – 103 340 грн; єдиного податку – 105 000 грн. Також учасники наради обговорили особливості організації заготівлі другорядних лісових матеріалів і продукції побічних лісових користувань в Ковельському районі у 2022 році.

Розглянули ряд інших актуальних питань.

Відділ з питань організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

Переглядів 177

Галерея зображень