Версія для друку
П'ятниця, 06 травня 2022 15:45

Інструктаж з представниками добровільних формувань цивільного захисту Ковельського району

У зв'язку із складною ситуацією  в країні, що склалася через агресивне вторгнення російської федерації на територію України, виникає питання проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Для забезпечення проведення даних робіт, на території району створюються добровільні формування цивільного захисту.

Задля безпечної та ефективної роботи добровольців було проведено інструктаж із заходів безпеки та поведінки осіб добровільного формування в умовах збройної агресії російської федерації та правил безпеки при проведенні аварійно-рятувальних робіт, особливостей їх виконання.

Навчання було проведено 06 травня на території 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Волинській області у м. Ковель за участі представників служби ДСНС району, Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області, Ковельських територіальних курсів ЦЗ та БЖД та представників медичної служби.

 В ході інструктажу присутнім було доведено та практично продемонстровано надання домедичної допомоги при політравмах, кровотечах та надання серцево-легеневої реанімації, наголошено на мірах безпеки та порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, їх різновиди та особливості.

Рятувальниками було  продемонстровано пожежну техніку та рятувальне обладнання, проведено практичне відпрацювання надання допомоги потерпілим при різного типу надзвичайних ситуаціях.

Усім присутнім добровольцям за результатами інструктажу буде видано відповідний документ.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Переглядів 150

Галерея зображень