Версія для друку
Понеділок, 23 травня 2022 16:12

Рятувальники розповідають громадянам як запобігти пожежам в житлових будинках та екосистемах району

З огляду на загрозу виникнення пожеж у житловому секторі та загорань у екосистемах, а також лісових пожеж, працівниками Ковельського районного управління  та  2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області  23 травня було проведено рейдове відпрацювання Старовижівської селищної ради, а саме у селі Галина Воля.

Рятувальники вкотре наголосили на дотриманні пожежної безпеки помешкань, безпечного використання електроприладів, опалення, а також безпеці дітей.

Розказали про небезпеку загорань екосистем, торфовищ та лісів, та про відповідальність , що несе за собою умисний підпал сухостою громадянами.

Рятувальники нагадали номери екстрених служб та  перші дії при виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації, в реаліях сьогодення.

Наголосили на поведінці під час сигналу «Увага всім!», «Тривога!», та діях на вулиці  у випадку загрози, чи у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

Під час інструктажів надзвичайники вручили громадянам профілактичні листівки з правилами безпеки життєдіяльності в різних ситуаціях, особливу увагу звернули на помешкання одиноких, багатодітних та неблагополучних осіб.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Переглядів 341

Галерея зображень