Версія для друку
Понеділок, 08 серпня 2022 09:48

Рятувальники застерігають: будьте обережні під час відпочинку на воді!

Триває спекотна погода. Люди шукають прохолоду і втрачають обережність на воді.  Найчастіше гинуть ті, які перебувають у нетверезому стані та заходять у воду, або катаються на човні. Нерідко біди зазнають й тому, що пірнають в незнайомому місці, вдаряючись у каміння, мілину,  та дітки, які не контрольовано та без нагляду купаються.

З початку купального сезону  2022 року та станом на ранок 08 серпня в Ковельському районі на водоймах загинуло 7 людей. 

По громадах: в Ковельській - 3,   Колодяжненській - 1, Смідинській – 1, Сереховичівській - 2, випадки загибелі  на воді.

Зокрема, 07 серпня близько 14 години на озері Синове, Сереховичівської громади, а саме в селі Шкроби, втопився мешканець м. Ковеля, 1951 року народження, під час риболовлі на човні, коли загиблий стрибнув поплавати та не виплив. Тіло піднято на поверхню водолазами о 17:30 год. Та направлено на судово-медичну експертизу. Причина смерті – встановлюється.

Тому вкотре рятувальники Ковельського районного управління проводять рейдові заходи, та закликають громадян району до дотримання усіх без винятку заходів безпеки на водоймах,  задля збереження життя та здоров'я.

До купання:

купайтеся тільки в спеціально відведених та обладнаних місцях купання починайте при t повітря 22-24° С, t води 20° С; не купайтеся відразу після прийому їжі і в нетверезому стані; перед купанням корисно полежати і відпочити. Не входити у воду розігрітим.

Під час купання забороняється:

запливати за межу купання в акваторії, позначену буями; підпливати до маломірних/малих суден; вилізати на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети; використовувати рятувальні засоби не за призначенням; стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях з невизначеними глибиною та станом дна; розпивати спиртні напої і купатися в стані алкогольного сп’яніння; організовувати у воді ігри, пов’язані з пірнанням та захватом тих, хто купається; забруднювати і засмічувати водні об’єкти та територію пляжів; подавати фальшиві сигнали тривоги; залишати без нагляду малолітніх дітей; використовувати для плавання автомобільні камери, плоти, лежаки, дошки; використовувати маломірні/малі судна, водні велосипеди, швидкісні моторні плавзасоби, водні мотоцикли в зонах пляжів, у громадських місцях купання за відсутності буйкового огородження пляжної зони і в межах цієї зони; приводити із собою собак та інших тварин.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Переглядів 118

Галерея зображень