Версія для друку
Вівторок, 09 серпня 2022 15:30

Всі норми щодо укриттів у освітніх закладах Ковельщини мають бути дотримані в повному обсязі.

Сьогодні, 09 серпня 2022 року, під головуванням начальника Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен за участі голови Ковельської районної ради В’ячеслава Шворака, заступника голови Ковельської райдержадміністрації Романа Кульцмана відбулася робоча нарада з керівниками управління гуманітарного розвитку, відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

Під час наради обговорено питання, де головною умовою, за якої розпочнеться навчальний процес у режимі офлайн, є повністю обладнані укриття, а саме облаштування освітлення, системи вентиляції, наявність запасного виходу, місць для сидіння, доступу до питної води, туалету та відповідність іншим вимогам, передбаченими чинним законодавством. Захисні споруди повинні бути у приміщенні навчального закладу або на відстані до 100 м від нього.

На Ковельщині налічується 356 навчальних закладів. Планується відкритися 168 закладів. Станом на 8 серпня 2022 року представниками районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області перевірено укриття у 87 закладах освіти, з них 77 рекомендовано до експлуатації, або потребують доопрацювання. Однак остаточне рішення буде залежати виключно від безпекової ситуації та після висновків районної комісії ТЕБ та НС.

Начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен закликала усіх учасників наради відповідально поставитися до облаштування укриттів та обрання форми освітнього процесу, адже пріоритетом є життя та здоров'я кожного учня.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

Переглядів 127

Галерея зображень