17 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Державний реєстр виборців
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона природи
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Середа, 15 січня 2020 16:28

  Енергозбереження

  Протягом 2020 року в Ковельському районі впроваджено 2 комплексних енергозберігаючих заходи на 3 об’єктах загальною вартістю 15,575 млн. грн. За рахунок впровадження заходів планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 162,741 тонн умовного палива загальною вартістю понад 1,84 млн. грн.

  У звітному періоді енергозберігаючі заходи впроваджувались в бюджетній сфері та галузі сільського господарства.

  В двох закладах бюджетної сфери реалізовано один комплексний енергозберігаючий захід загальною вартістю 7,620 млн. грн, який спрямовано на впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень та поліпшення теплозахисних властивостей будівлі. Зокрема, було утеплено фасад будівлі в опорному навчальному закладі «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Люблинецької селищної ради Волинської області» та перекрито шатрову покрівлю й утеплено фасад будівлі амбулаторії ЗПСМ в с. Дубове. За рахунок впровадженого заходу планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 103,291 тонн умовного палива загальною вартістю понад 0,900 млн. грн.

  У галузі сільського господарства здійснено 1 комплексний енергозберігаючий захід з впровадження прогресивного парку ґрунтообробних машин та технологій на 1 об’єкті загальною вартістю 7,955 млн. грн, а саме в СТзОВ ім. Лесі Українки придбано грунтообробний агрегат удосконаленої конструкції (плуг марки Challenger) та трактор колісний марки John Deere. За рахунок впровадженого заходу планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 59,450 тонн умовного палива загальною вартістю понад 0,940 млн. грн.

  _________________________________________________________________________________________________________

  Протягом 9 місяців 2020 року в Ковельському районі впроваджено 2 комплексних енергозберігаючих заходи на 2 об’єктах загальною вартістю 13,785 млн. грн. За рахунок впровадження заходів планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 134,705 тонн умовного палива загальною вартістю понад 1,596 млн. грн.

  У звітному періоді енергозберігаючі заходи впроваджувались в бюджетній сфері та галузі сільського господарства.

  В бюджетній сфері реалізовувався один енергозберігаючий захід загальною вартістю 5,830 млн. грн., а саме було здійснено утеплення фасаду будівлі в опорному навчальному закладі «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Люблинецької селищної ради Волинської області». За рахунок впровадженого заходу планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 75,255 тонн умовного палива загальною вартістю понад 0,656 млн. грн.

  У галузі сільського господарства здійснено 1 комплексний енергозберігаючий захід з впровадження прогресивного парку ґрунтообробних машин та технологій на 1 об’єкті загальною вартістю 7,955 млн. грн., а саме в СТзОВ ім. Лесі Українки придбано грунтообробний агрегат удосконаленої конструкції (плуг марки Challenger) та  трактор колісний марки John Deere. За рахунок впровадженого заходу планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 59,450 тонн умовного палива загальною вартістю понад 0,940 млн. грн.

  __________________________________________________________________________________________________________

  Протягом І півріччя 2020 року в Ковельському районі здійснювалася реалізація одного енергозберігаючого заходу в бюджетній сфері, а саме утеплення фасаду будівлі ОНЗ «Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Люблинецької селищної ради Волинської області». Будівельні роботи на об’єкті були розпочаті ще у 2019 році та спрямовані на поліпшення теплозахисних властивостей будівлі, за рахунок чого планується досягти економії паливно-енергетичних ресурсів в кількості 75,255 тонн умовного палива в рік. Проект заплановано завершити до початку навчального року.

  ____________________________________________________________________________________________________________

  Протягом 2019 року в Ковельському районі впроваджено 2 комплексних енергозберігаючих заходи на 10 об’єктах загальною вартістю 17,173 млн. грн. За рахунок впровадження заходів планується досягти економію паливно-енергетичних ресурсів в кількості 175,021 тонн умовного палива загальною вартістю понад 2,489 млн. грн.

  У звітному періоді енергозберігаючі заходи впроваджувались в бюджетній сфері та галузі сільського господарства.

  В семи закладах бюджетної сфери впроваджено один комплексний енергозберігаючий захід загальною вартістю 6,196 млн. грн. Фінансування заходу здійснювалось за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів та було спрямоване на поліпшення теплозахисних властивостей будівель бюджетних установ. Планова економія паливно-енергетичних ресурсів складає 92,796 т.у.п. загальною вартістю понад 0,992 млн. грн. Зокрема, в закладах бюджетної сфери району здійснено наступні заходи:

  - проведено тепломодернізацію огороджуючих конструкцій, а саме замінено віконні блоки на енергозберігаючі в школах сіл Голоби, Підріжжя, Уховецьк, а також в Поворській дитячій музичній школі;

  - здійснено перекриття шатрової покрівлі та утеплення фасаду, замінено віконні блоки  в спортивному залі школи с.Облапи;

  - зроблено капітальний ремонт шатрової покрівлі в школі с.Старі Кошари;

  - утеплено фасад будівлі садочка в с.Зелена.

  У галузі сільського господарства здійснено 1 комплексний енергозберігаючий захід з модернізації та оптимізації роботи обладнання, впровадження прогресивного парку ґрунтообробних машин та технологій на 3 об’єктах загальною вартістю 10,977 млн. грн.. Зокрема, придбано установку зерносушильного типу в СТзОВ «Облапське», що дасть змогу використовувати альтернативні види палива при сушінні зернових культур,  2 зернозбиральних комбайни в СТзОВ ім. Лесі Українки та СТзОВ «Облапське», 1 трактор в СТзОВ ім. Лесі Українки, 2 оприскувачі самохідних в СТзОВ «Облапське» та ФГ «Колос», а також ґрунтообробний агрегат в СТзОВ «Облапське». За рахунок впровадженого заходу планується досягти економію паливно-енергетичних ресурсів в кількості 82,225 т.у.п., загальною вартістю понад 1,497 млн. грн.

   

  Переглядів 9061 Останнє редагування Середа, 24 березня 2021 17:10
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua