22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Публічні закупівлі

zakypivli
    Головна>Прес-центр>Волинські спортсмени здобули першість у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное
    Понеділок, 31 травня 2021 18:20

У Дніпрі 26-29 травня 2021 року відбувся Особистий чемпіонат України пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное. Зокрема волиняни вибороли призові місця та представлять область на чемпіонаті Європи, який пройде 3-6 червня 2021 року у Познані.

Відтак, золоті медалі здобули:

– Юрій Вандюк у каное-одиночці на дистанції 1000 м;

– Ілона Грабовець у каное-двійці на дистанції 1000 м;

– Марія Повх: у байдарці – четвірці на дистанції 500 м, у байдарці – двійці на дистанції 500 м, у байдарці – одиночці на дистанції 500 м, у байдарці – двійці на дистанції 200 м;

– Андрій Рибачок: у каное – четвірці на дистанції 500 м, у каное – двійці на дистанції 500 м, у каное – одиночці на дистанції 200 м, у каное – двійці на дистанції 200 м.

Срібними призерами стали:

– Юрій Вандюк: у каное-двійці на дистанції 1000 м, у каное-двійці на дистанції 500 м;

– Віктор Свиридюк у каное-одиночці на дистанції 1000 м;

– Павло Борсук у каное-четвірці на дистанції 500 м;

– Марія Повх у байдарці – одиночці на дистанції 200 м;

– Андрій Гузь у каное-двійці мікс на дистанції 200 м.

– Володимир Троцюк у каное-одиночці на дистанції 5000 м;

– Ілона Грабовець у каное – одиночці на дистанції 5000 м.

Бронзові медалі здобули:

– Андрій Рибачок у каное-двійці на дистанції 1000 м;

– Ілон Грабовець та Володимир Троцюк у каное-двійці мікс на дистанції 200 м.

Слід зазначити, що на чемпіонаті Європи в Познані, у складі збірної Волинську область представлятимуть Марія Повх, Юрій Вандюк та Андрій Рибачок.

Зауважимо, що на особистому чемпіонаті Юрій Вандюк здобув іменну олімпійську ліцензію у каное-одиночці на 1000 м і разом з Марією Повх, яка здобула ліцензію раніше, візьмуть участь в Олімпійських іграх у Токіо в Японії цього року.

До слова, на Олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро, Волинську область представляла одна спортсменка – байдарочниця Марія Повх, а цього року на світових змаганнях виступить двоє волинських веслувальників – Юрій Вандюк та Марія Повх.

Щиро вітаємо переможців та призерів та увесь тренерських склад з перемогами і зичимо сил, наснаги та нових спортивних перемог!