10 серпня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
  • Запобігання проявам корупції
  • Публічна інформація
  • Соціально-економічний розвиток
    Спостережна комісія
    Інвестиційний довідник
  • Містобудування та архітектура
  • Бюджет, фінанси, податки та збори
  • Розрахунки за енергоносії
  • Енергозбереження
  • Публічні закупівлі
  • Соціальний захист населення
  • Протидія домашньому насильству
  • Все про COVID-19
  • Гуманітарний розвиток району
  • Влада і громадськість
  • Громадська рада
  • Прес-центр
  • Реформи в Україні
  • Європейська інтеграція
  • Виборець має знати
  • Інформація з установ району
  • Пасажирські перевезення
  • Охорона навколишнього природного середовища
  • АРХІВ НОВИН

    « Серпень 2022 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30 31        
    Головна>Прес-центр>Результати виступів гуртів колядників та щедрувальників
    Четвер, 20 січня 2022 14:56

    Результати виступів гуртів колядників та щедрувальників

    Результати виступів гуртів колядників та щедрувальників на районному фестивалі «З Різдвом Христовим» (всього взяло участь 18 колективів)

    ГРАН- ПРІ фестивалю

    Зразковий дитячий фольклорно – етнографічний колектив «Золота криниця» клубу с. Велимче (керівник Ніна Калінчик)

    І МІСЦЕ:

    Народна аматорська хорова капела КЗ ЦКД Ратнівської селищної ради  (керівник Марина Півень»

    Народний аматорський хор «Вишиванка» Народного дому «Просвіта» (керівник Олег Корнелюк)

    Народний аматорський фольклорний гурт «Намисто» НД «Просвіта»  (керівник Наталія Гончар»

    ІІ МІСЦЕ :

    Народний аматорський вокальний гурт «Колорит» НД «Просвіта» (керівник Ірина Михалевич)

    Хорова група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Лісова пісня» НД «Просвіта» (керівник хору Світлана Труш, керівник оркестру Олексій Кіпень)

    Народний аматорський вокальний гурт «Барви» НД «Просвіта» (керівник Олексій Кіпень)

    Народна аматорська хорова капела НД «Просвіта» (керівник Поліна Панюс)

    ІІІ МІСЦЕ:

    Гурт клубу с. Годовичі Луківської ТГ (керівник Тетяна Книш)

    Фольклорний гурт «Горлиця» Будинку культури с.Доротище (керівник Галина Приступа)

    Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Молодичка» Смідинської ТГ (керівник Оксана Петрук)

    СЕРТИФІКАТ ЗА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ОТРИМАЛИ :

    Вокальний ансамбль зразкової дитячої студії естрадного співу «Надія» НД «Просвіта» (керівник Ірина Новожилова)

    Гурт «Вишневий колорит» Вишнівської ТГ (керівник Людмила Лонюк)

    Дитячий гурт с.Городилець Ковельської ТГ (керівник Віра Пекалюк)

    Вокальне тріо «Горличка» БК с.Дроздні Колодяжненської ТГ (керівник Зінаїда Дудік)

    Вокальний ансамбль БК с.Зелена Ковельської ТГ (керівник Наталія Фесь)

    Вокально – хореографічний колектив «Намисто» Луківської ТГ (керівник Ольга Каліщук)

    Фольклорний гурт «Шавлайочка» БК с.Тойкут Ковельської ТГ (керівник Валентина Ілюшик)

    Всі переможці фестивалю отримали цінні подарунки від організатора фестивалю – управління культури, молоді та спорту виконкому Ковельської міської ради, учасники фестивалю – солодощі та календарі.

    Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації

    Переглядів 176
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Ковельська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
    Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
    © 2014 koveladm.gov.ua