20 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Нормативно-правова база
Регуляторна політика
Цивільний захист
Звернення громадян
 • Запобігання проявам корупції
 • Публічна інформація
 • Соціально-економічний розвиток
  Спостережна комісія
  Інвестиційний довідник
 • Містобудування та архітектура
 • Бюджет, фінанси, податки
 • Розрахунки за енергоносії
 • Енергозбереження
 • Публічні закупівлі
 • Соціальний захист населення
 • Протидія домашньому насильству
 • Все про COVID-19
 • Гуманітарний розвиток району
 • Влада і громадськість
 • Громадська рада
 • Прес-центр
 • Реформи в Україні
 • Європейська інтеграція
 • Державний реєстр виборців
 • Інформація з установ району
 • Пасажирські перевезення
 • Охорона природи
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
   

  Публічні закупівлі

   
  zakypivli
  Головна>Прес-центр>Формула миру – це про подолання криз у світі, інструменти їх вирішення. Це шанс на справедливість для світу, – Андрій Єрмак
  П'ятниця, 10 травня 2024 12:23

  Формула миру – це про подолання криз у світі, інструменти їх вирішення. Це шанс на справедливість для світу, – Андрій Єрмак

  Наразі триває підготовка до Глобального саміту миру на рівні лідерів держав, який відбудеться у Швейцарії.Саміт покликаний на основні попередніх дискусій, побудованих на українській Формулі миру, почати напрацювання спільного плану миру, який би підтримали більшість держав світу. Про це наголосив під час Другого Міжнародного Саміту міст та регіонів керівник Офісу Президента України, Голова Президії Конгресу Андрій Єрмак.

  «Війна відбувається в Україні, тому абсолютно справедливо, що сьогодні є українська ініціатива. Ми маємо на це право. Це ми втрачаємо наших людей, війна відбувається на нашій території. Як будь-яка іноземна країна може знати, який мир є справедливим для нас? По-друге, ми завжди говоримо про те, що поважаємо інші країни, якщо вони поважають нашу незалежність та суверенітет. І ніхто ніколи цього не заперечував», – підкреслив він.

  Зазначимо, Україна сформувала своє детальне та системне бачення миру у десяти пунктах Формули миру Президента Зеленського. Саміт має на меті надати платформу для обговорення різних бачень мирного процесу та дати політичний старт на високому рівні для підготовки спільних мирних рамок, які мають відновити мир в Україні. 

  Глобальний саміт миру відбудеться 15-16 червня поблизу швейцарського міста Люцерн. 

  «На Саміт запрошено понад 160 країн і міжнародних організацій. Для міжнародної спільноти організація івенту на такому рівні – взагалі безпрецедентно. І це говорить про чітку і сильну підтримку та про безпрецедентну коаліцію навколо України щодо нашої підтримки, щодо припинення війни, повернення справедливого миру», – зазначив Андрій Єрмак.

  За словами керівника Офісу Президента, українська формула миру є унікальною в тому, що є абсолютно відкритою — до процесу її розробки можуть долучитися всі охочі. Крім того, ця формула враховує досвід всіх країн, які долучилися до її створення і подальшого опрацювання.

  «Унікальність Формули в тому, що вона, перш за все, про припинення війни, повернення справедливого миру. А ще – про подолання криз, зокрема, продовольчої, про ядерну безпеку. Це не тільки про Україну. Тому будь-який лідер світу, який дійсно поважає міжнародне право, якого дійсно турбує війна в Україні та порушення прав людини, якого турбує майбутнє, повинен бути на саміті», – зазначив Андрій Єрмак.

  Крім того, за кожним із пунктів Формули закріплені країни та організації-лідери, які очолюють процес. 

  Під час дискусійної панелі Андрій Єрмак наголосив, що Росія намагається дискредитувати Глобальний саміт миру і робить все можливе для того, щоб зірвати його проведення.

  «Росія, розуміє, що цей захід є не лише підтвердженням міжнародної коаліції навколо України, а ще й ізоляції Росії і чітка фіксація того, хто є агресором, а хто є країною, що поважає міжнародне право і статут ООН. І вони включилися по повній. Використовують все: телефонують, зустрічаються на всіх рівнях, тиснуть, шантажують», – заявив керівник Офісу Президента.

  При цьому голова Президії Конгресу не виключає того, що спільний мирний план дозволить врегулювати відносини з Росією. Бо, на його думку, це буде саме той план, який підтримає більшість країн світу.

  До адвокації участі у Саміті лідерів держав світу  вже залучаються лідери думок, громадські діячі, політики з країн-учасниць. Головна мета – забезпечити участь лідерів більшості країн світу.

  «У нас вже є Конгрес місцевих та регіональних влад, який обʼєднує всі міста та регіони нашої країни. Думаю, ми будемо готові провести телеміст або онлайн-зустріч для можливості прямого спілкування. Ми це можемо організувати, нам це цікаво. Крім того, це буде гарна можливість для людей почути і зрозуміти наше майбутнє в Європейському Союзі», – заявив Андрій Єрмак. 

  Нагадаємо, 11 жовтня 2022 року президент Володимир Зеленський озвучив лідерам країн «Групи семи» (G7) Формулу миру для подолання російської загрози. Документ зокрема передбачає оборонну підтримку України, захист територіальної цілісності та покарання винних у збройній агресії. Докладний зміст Формули миру з 10 пунктів був також оприлюднений Президентом України Володимиром Зеленським ще 15 листопада 2022 року під час Саміту лідерів G20 на Балі в Індонезії.

  Переглядів 109
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ковельська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ковельській райдержадміністрації.
  Адреса: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73, факс (0332) 772959, E-mail: info@koveladm.gov.ua
  © 2014 koveladm.gov.ua